Kokį automobilį pirkti? PATYS PATIKIMIAUSI AUTOMOBILIAI.

PATYS PATIKIMIAUSI AUTOMOBILIAI. KOKĮ MODELĮ PASIRINKTI?

Mitas ar tiesa, kad japoniški automobiliai negenda? „Consumer Reports“ (CR) apžvalgos rodo: maža to, kad tai faktas, dar ir rinkoje sustiprino kaip rečiausiai gendančių automobilių ženklo, itin vertinamo mūsų šalyje, pozicijas. Kalbama apie kompaniją „Mazda“.

 

PATIKRINTI PRANEŠIMAI APIE GEDIMUS! SUSIPAŽINKITE SU PATIKIMU LYDERIU

„Consumer Reports“ reitingas rengiamas pagal vairuotojų nuomones ir įspūdžius. Todėl tai labai patikimas tiesiai iš žmonių, kuriems aktualu, kaip transporto priemonė veikia, atkeliaujančios informacijos šaltinis. Žinoma, tyrimui naudojama atitinkama metodika. Informacijai apie rečiausiai gendančių automobilių gamintoją surinkti teko sukurti holistinę priemonę, kurią sudaro:

• vairuotojų nuomonės (pasitenkinimas);
• susidūrimo bandymai;
• žymos apie pagrindines saugumo sistemas;
• bandymai keliuose;
• 17 kontrolinių taškų, apibrėžiančių efektyvų automobilio funkcionavimą, tyrimas.

Ši informacija susieta su 300 tūkst. konkrečių modelių ir įvertintas kiekvienas gamintojo pateiktas automobilis. Taip matyti bendras vaizdas, kaip sekasi vienam ar kitam gamintojui. Sudarant reitingą išdalyti taškai nuo 1 iki 100. Trys Japonijos automobilių gamintojai pateko į TOP3. Tačiau šiame tyrime „Mazda“ išties dominuoja. Štai 2020 metų rezultatai:

• „Mazda“: 83 taškai;
• „Toyota“: 74 taškai;
• „Lexus“: 71 taškas.

Tai įspūdingas rezultatas, įrodantis, kad Europa, nors ir turi išvystytą automobilių pramonę, dar daug ko gali pasimokyti apie kokybę. Kad ir kaip būtų, Japonijos gamintojų sėkmei paaiškinti reikia susitelkti į svarbiausius šio reitingo herojus – automobilius.

 

PATYS PATIKIMIAUSI MODELIAI

Žinodami lyderius atidžiau pažvelkime į specifinius modelius. Vienas geriausių reitinge pasirodžiusių automobilių yra „Mazda MX-5“, surinkęs 98 taškus. Penki iš septynių analizuotų „Mazda“ modelių surinko sensacingai daug taškų – per 80. Tai naujiena ne tik visai rinkai, bet ir žmonėms, ketinantiems pirkti naują automobilį. Štai dar keli modeliai, kurių konstrukcija – itin pažangi ir kuriuos verta įsigyti ne tik dėl retų gedimų, bet ir puikių parametrų bei patrauklių kainų.

 

„MAZDA CX-30“ – KOMPAKTIŠKAS SUV SU ĮSPŪDINGA ĮRANGA

„Mazda CX-30“ puikiai žinomas dėl komfortiško važiavimo. Šis automobilis kurtas pagal „Jinba Ittai“ filosofiją, kuri pažodžiui verčiama kaip „žirgas ir raitelis“, reiškia vairuotojo ir automobilio jungtis bei sąsajas. Dėl harmonijos, kuri juntama vairuojant, ir komfortiško važiavimo su automobiliu išties įmanoma užmegzti tokį ryšį. „Mazda CX-30“ atitinka kiekvieno poreikius. Automobilis turi aktyvią pastovaus greičio palaikymo, vairuotojo perspėjimo sistemas, TSR sistemą BSM, RCTA, spalvotą projekcinį ekraną ant priekinio stiklo, prietemos ir lietaus jutiklius, gausią multimediją. Ir tai yra tik turtingos įrangos sąrašo dalis. Svarbus „Mazda CX-30“ aspektas – dizainas: odos apdaila, išskirtiniai apmušalai, centrinis porankis, LED šviesos diodų žibintai ir 16 colių skersmens ratlankiai dera su unikaliu kėbulu, dėl to automobilis atrodo moderniai, didingai ir įdomiai.

 

AR MIESTE REIKIA PATIKIMO „MAZDA CX-3“?

„Mazda CX-3“ puikiai tinka kasdienai. Išoriškai atrodo nedidelis, išties viduje – labai erdvus ir komfortiškas, toks ir turi būti miesto automobilis. Daugybė žmonių itin vertina, kad jį labai malonu vairuoti. Šis automobilis yra puikiai pagamintas ir neabejotinai turi būti tų, kurie ieško rūpesčių nekeliančio ir komfortiško modelio, sąrašo viršuje. Kompaktiški visureigiai dabar yra itin madingi, o dėl turtingos įrangos (multimedijos, pagalbinių vairavimo sistemų, pavyzdžiui, SCBS, pastovaus greičio palaikymo, TPMS, ABS) jie yra nepaprastai geri, saugūs ir komfortiški kelionėse.

 

„MAZDA MX-5“ – PATIKIMIAUSIAS „MAZDA“ AUTOMOBILIS

Automobilių gamintojas „Mazda“ apie MX-5 modelį kalba kaip apie puikų judantį meno kūrinį. Unikalios išvaizdos automobilis sujungia klasiką ir modernumą. Jo važiavimas stulbina, nes, galų gale, tai automobilis žmonėms, kurie paspaudę akseleratorių nori pajusti galią. Dinamika, valdymas, neįprasti siluetas ir dizainas šį automobilį paverčia geriausiu pasiūlymu. Jis aprūpintas moduliu, kad išmanusis telefonas būtų integruotas su centriniu ekranu, taip pat saugumo sistemų paketu „i-Activsense“, galinčiu apsaugoti vairuotojo sveikatą ir gyvybę. SKYACTIV technologija išskiria modernius, ekonomiškus ir efektyvius „Mazda“ automobilius iš kitų, o teršalų standartus atitinkantis variklis kelionių kartelę užkelia dar aukščiau.

 

„MAZDA“: KODĖL PATIKIMIAUSI YRA ŠIO ŽENKLO AUTOMOBILIAI?

Japoniška kokybė vertinama ir kai perkamas naujas automobilis, ir kai prireikia naudoto. Tyrimas, atliktas CR, nėra tik sausi faktai apie atskirus modelius, jie taip pat jausmo, kai automobilis negenda, išraiška. Ne veltui japoniški automobiliai yra geros reputacijos, nes pagaminti pagal aukštus darbo standartus. Kad ir kaip būtų, aišku viena – perkant naują „Mazda“ automobilį galima neabejoti faktu, jog po kelerių metų parduoti bus lengviau, palyginti su kitais automobiliais. Vairuotojai ir pardavėjai žinos, kad transporto priemonė yra pranašesnė nei kitos ir savo vertę išlaikys ilgus metus.