„Mazda“ 7 vietų hibridas

MAZDA CX-80 – NAUJAUSIAS 7 VIETŲ HIBRIDAS

„MAZDA CX-80“ – naujas pavyzdinis „Mazda“ modelis su aukščiausios kokybės technologijomis

„Mazda CX-80“ yra vienas iš aukščiausios klasės automobilių Europoje. Galite įsigyti vieną iš dviejų modelių - galingą įkraunamą hibridą arba su 3,3 litrų dyzeliniu varikliu. Šis automobilis turi „Exclusive-Line“, „Homura“, „Homura Plus“, „Takumi“ ir „Takumi Plus“ įrangos paketus. Trijų eilių „Mazda“ visureigis turi 7 vietas. 

MAZDA CX-80: Didžiausia „Mazda“ Europoje dabar su 7 sėdimomis vietomis

„CX-80“ yra didžiausias „Mazda“ automobilis Europoje, kurio bagažinės talpa siekia iki 1971 litro. Automobilio ilgis – beveik 5 metrai, o ratų bazė – daugiau nei 3,1 metro. „Mazda CX-80“ siūlo vieną 7 vietų modelį ir du 6 vietų variantus.

Šis visiškai naujas „Mazda“ visureigis turi tris eiles. 7 vietų versijoje antrą eilę sudaro trys keleivių sėdynės. Trečioje eilėje yra dvi sėdynės. 6 vietų „CX-80“ antroje eilėje yra dvi sėdynės ir centrinė konsolė.

Visų ratų pavara ir 8 greičių automatinė pavarų dėžė užtikrina gerą sukibimą ir saugų vairavimą net ir sudėtingomis sąlygomis. Vilkimo galia siekia 2500 kg, todėl galite su savimi vežtis ir priekabą, ir namelį.

Aukščiausios klasės saugos sistemos turi įspėjimą apie nukrypimą nuo eismo juostos, prisitaikančią pastovaus greičio palaikymo sistemą, išmaniąją stabdymo pagalbą, 360° kamerų sistemą ir priekabos sukabinimo asistentą. Visiškai nauja įranga – „Trailer Hitch View“, skirta vežimui ar vagonui vilkti.

 

„Mazda CX-80“: dvi efektyvios transmisijos parinktys

„Mazda CX-80“ siūlo dvi saugias ir ekonomiškas jėgos perdavimo parinktis. Pirmasis variantas – įkraunamas hibridas (PHEV), kuris vien elektriniu režimu nuvažiuoja iki 60 km. Keturių cilindrų benzininis variklis ir 129 kW elektros variklis iš viso išvysto 327 AG arba 241 kW.

Kaip kitą variantą „Mazda CX-80“ siūlo 3,3 litrų dyzelinį variklį. Bendra jo galia yra 254 AG arba 187 kW. Šis modelis pasižymi dideliu sukimo momentu, tačiau išmeta mažai NOx ir CO2.

Su įkraunamu hibridu nuo 0 iki 100 km/val įsibėgėsite vos per 6,8 sekundės. Su dyzeliniu varikliu 100 km/val greitį galite pasiekti per 8,4 sekundės.

Abu varikliai veikia kartu su automatine pavarų dėže. „Mazda“ išmanusis „Mi-Drive“ siūlo kelis vairavimo režimus: „Normal“, „Sport“, „Off-Road“ ir „Towing“. Jei planuojate „Mazda CX-80“ vairuoti bekelėje, „Off-Road“ ir keturių ratų pavara puikiai dera.

 

„MAZDA CX-80“ visureigis – elegantiškas šeimos automobilis ar darbinis arklys?

„Mazda CX-80“ yra puikus japoniško meistriškumo, naujovių ir elegancijos pavyzdys. Naujasis visureigis tinka kasdieniam šeimos gyvenimui, namelio vilkimui ir kelionėms po kaimą – kodėl neišbandžius jo ir vasaros kelionėms?

Aukščiausios kokybės garso sistema („BOSE Premium“) ir trijų zonų oro kondicionierius padidina vairavimo komfortą. Jei automobilis yra pilnas keleivių, „One Touch Walk-in“ leidžia lengviau patekti į trečią sėdynių eilę ir iš jos.

„Mazda CX 80“ turi 50 centimetrų aliuminio ratlankius, kurie yra įtraukti į visus įrangos paketus. Papildomai galite įsigyti atidaromą panoraminį stoglangį. Jei jus domina „Mazda“ 7 vietų hibridas, daugiau informacijos galite teirautis mūsų pardavėjų.

 

„Mazda CX-80“: stilingas visureigis, kurį galite rinktis iš devynių puikių spalvų

„Mazda CX-80“ elegancija sujungia „Graceful Toughness“ koncepciją su japonišku „Kodo“ dizainu. Galite rinktis iš devynių skirtingų spalvų, įskaitant „Artisan Red“ ir naująjį „Melting Copper“ variantą. Interjeras atrodo itin stilingai dėl tikros klevo medienos ir Nappa odos.

  • „Mazda CX 80“ kainuoja nuo 53 900 eurų („Exclusive-Line“). Peržiūrėkite kainoraštį arba daugiau informacijos teiraukitės mūsų pardavėjų.

  • „Mazda CX-80“ yra 4 995 mm ilgio, 1 890 mm pločio ir 1 710 mm aukščio. Ratų bazė yra 3120 mm. Didesni išmatavimai nei pirmtako „CX-60“ suteikia interjerui daugiau erdvės.

  • „Mazda CX-80 Plug-in“ hibridas turi 2,5 litro benzininį variklį ir elektrinį variklį, kurio didžiausia galia yra 327 AG (241 kW).

  • „Mazda CX-80“ gali būti su 3,3 litrų dyzeliniu varikliu, kuris išvysto 254 AG (187 kW).

  • Naujasis „Mazda CX-80“ yra 6 arba 7 vietų automobilis. Pastarajame variante antroji sėdynių eilė susideda iš trijų keleivių vietų, o 6 vietų versijoje tarp dviejų sėdynių yra centrinė konsolė.

  • Naujiems automobiliams „Mazda“ suteikia šešerių (6) metų arba 150 000 kilometrų garantiją. Įkraunamų hibridų garantija akumuliatoriams ir aukštos įtampos sistemai yra aštuoneri (8) metai arba 160 000 kilometrų.