SUPLANUOKITE PABĖGIMĄ

MAZDA CX-3

NAUJAS POŽIŪRIS Į VAIRAVIMĄ

Vos įsėdę į CX-3, pasijusite sėdintys aukščiau, į vairuotojo poreikius orientuotame salone, iš kurio galite plačiau pamatyti jus supantį pasaulį. Prietaisų skydelyje puikuojasi futuristinės skalės ir spalvotas ekranas. Kiekviena CX-3 detalė padeda automobilyje jaustis kaip namie, o vairuojant – lyg tai būtų antroji prigimtis.

Mazda CX 3 Driving Rear Min

VAIRAVIMO MALONUMAS BE KOMPROMISŲ

Novatoriška „Skyactiv“ technologija ne tik suteikia „Mazda CX-3“ unikalų degalų efektyvumą, bet ir nepraranda važiavimo savybių. Visiškai naujas išmanusis cilindrų išjungimas kartu su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže, kuris gali išjungti du iš keturių cilindrų atskirai, kai apkrova yra maža, taip įgalinant mažesnes degalų sąnaudas.

Mazda CX 3 Street Red Min

KOMPAKTIŠKAS IR ERDVUS TUO PAČIU METU

„Mazda CX-3“ daro įspūdį savo judrumu ir yra sukurtas visiems miesto nuotykiams.

Mazda CX 3 Street Blue Min

KURIA ENTUZIAZMĄ

KURIA ENTUZIAZMĄ „Mazda CX-3“ yra puikus mūsų Jinba Ittai filosofijos pavyzdys - vairuotojo ir transporto priemonės vienybė. Jei norite įsitikinti šia puikia vairavimo patirtimi, tiesiog užsiregistruokite bandomajam važiavimui.

ATSISIŲSKITE KAINORAŠTĮ IR BROŠIŪRĄ Į SAVO EL. PAŠTĄ

Sužinokite apie „Mazda CX-3“ specifikacijas.

Apsipirkimo įrankiai

Nuotraukoje pateiktas modelis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų rinkoje esančių modelių. Paveikslėlių spalvos ir kai kurios interjero detalės gali skirtis nuo rinkos automobilių. Priedų kainos gali skirtis priklausomai nuo atstovybės.