MAZDA CX-30 KOMPLEKTACIJOS VARIANTAI

NAGISA IR HOMURA

SPORTINĖ ELEGANCIJA

Sportinė modelio versija „Mazda CX-30 Homura“ pasižymi kruopščiai apgalvotu dizainu ir traukia akį savo stilingomis detalėmis. Modelio versija „Mazda CX-30 Nagisa“ žavi savo rafinuotu senoviniu stiliumi, kurį pabrėžia modernios, sportiškos detalės. Abi modelio „CX-30“versijos yra sukurtos palikti įspūdį, kad ir kur keliautumėte.

CX 30 Nagisa Vintage Flairr

MODELIO VERSIJA „NAGISA“ – ILGAAMŽIS ŽAVESYS

Neabejotinai įspūdinga modelio versija „Mazda CX-30 Nagisa“ yra tikras elegancijos įsikūnijimas. Jos subtilus, prabangus dizainas ir gausi standartinė įranga užtikrina išskirtinę vairavimo patirtį. Elektra reguliuojama vairuotojo sėdynė, projekcinis ekranas ant priekinio stiklo ir šoninio vaizdo veidrodėliai turi atminties funkciją, todėl gali būti individualiai reguliuojami, o tai padidina vairavimo komfortą bei saugumą.

CRAFTED IN JAPAN

Modelio versija „CX-30 Nagisa“ yra prabangus rafinuoto dizaino, pažangių saugos sistemų ir naujoviškų technologijų derinys.

CX 30 Homura Interiorr

MODELIO VERSIJA „HOMURA“ – STILINGAS SPORTINIS VISUREIGIS

Nuo pat pirmos akimirkos, kai įsitaisysite prie modelio versijos „CX-30 Homura“ vairo, jus apims sportinės prabangos pojūtis. Kokybiška juodos spalvos medžiaga aptrauktos sėdynės, elegantiškos raudonos spalvos dekoratyvinės siūlės, prietaisų skydelis, centrinė daiktinė, durų apdaila – viskas itin kruopščiai apgalvota ir kokybiškai pagaminta, kad jūs galėtumėte mėgautis neprilygstamu komfortu ir automobilio dinamiškumu.

ATSISIŲSKITE KAINORAŠTĮ IR BROŠIŪRĄ Į SAVO EL. PAŠTĄ

Sužinokite apie „Mazda CX-30“ specifikacijas.

Apsipirkimo įrankiai

Nuotraukoje pateiktas modelis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų rinkoje esančių modelių. Paveikslėlių spalvos ir kai kurios interjero detalės gali skirtis nuo rinkos automobilių. Priedų kainos gali skirtis priklausomai nuo atstovybės.