LEGENDINIS ŠEDEVRAS

2024 M. MODELIO VERSIJA „MAZDA MX-5 RF“

MĖGAUKITĖS VISIŠKA LAISVE VAIRUODAMI PO ATVIRU DANGUMI

Festbeko stiliaus modelio versija „MX-5 RF“ apima hardtopo teikiamą komfortą ir ramybės pojūtį bei neprilygstamą legendinio „MX-5“ kabrioleto vairavimo malonumą. Subtilios kėbulo linijos, kurias įkvėpė mūsų „Kodo“ dizaino filosofija, grakščiai juosia kietą automobilio stogą, kuris nuleidžiamas vos per 13 sekundžių, neužimant papildomos erdvės bagažinėje. Tobulas derinys savaitgalio išvykoms.

MX 5 RF IPM7 GER RHD BRD C31 INT Driving

VAIRUOTOJO IR AUTOMOBILIO VIENUMAS

Japonų filosofijos koncepcija „Jinba Ittai“, t. y. žirgas ir raitelis – kaip viena, turėjo esminės reikšmės formuojant modelio versijos „MX-5 RF“ vairavimo patirtį. Šis automobilis sukurtas taip, kad dar labiau pabrėžtų šį vienumo jausmą. Ką tai reiškia? Sukūrėme aukštesnio lygio vairavimo dinamika pasižymintį sportinį automobilį, kuris užtikrina tikslesnį vairavimą, geresnę kontrolę ir nuostabiai subalansuotą manevringumą.

MX 5 RF IPM7 GER RHD BRD C31 INT Driving
MX 5 Rf IPM7 Driving Experience

VISIŠKAS SUTAIKMAS

Sumanus MX-5 RF siūlo nepamirštamą pramogą su beveik tobulu 50/50 svorio paskirstymu ir galingu našumu. Unikali vairavimo dinamika papildo ryšį tarp automobilio ir vairuotojo – tobulas Jinba Ittai įsikūnijimas.

MX 5 RF IPM7 GER LHD Jinba Ittai

UNIKALUS VAIRAVIMO PATIRTIS

Automobilis ir jo vairuotojas judėdami susitinka žavingai. Išbandykite MAZDA MX-5 RF ir patirkite nepakartojamą vairavimo malonumą, kuris neabejotinai sukels šypseną jūsų veide. Pajuskite legendinio kabrioleto galią ir unikalią vairavimo dinamiką, užsisakykite bandomąjį važiavimą ir leiskite MX-5 RF nukeliauti į nuotykius!

MX 5 RF IPM7 GER LHD Jinba Ittai
Transformacija

Vos 13 sekundžių iki visiškos laimės

Elegantiškasis „Mazda MX-5 RF“ su kietu stogu, nuožulniu variklio gaubtu ir palaipsniui kylančia kėbulo silueto linija atrodo kaip bet kokioms oro sąlygoms pritaikytas rodsteris. Toks jis ir yra. Tačiau viską pakeisite vienu mygtuko paspaudimu: vos per 13 sekundžių tylų saloną pripildysite grynu oru, natūralia šviesa ir gamtos garsais.

ATSISIŲSKITE KAINORAŠTĮ IR BROŠIŪRĄ Į SAVO EL. PAŠTĄ

Sužinokite apie „Mazda MX-5 RF“ specifikacijas.

Apsipirkimo įrankiai

Nuotraukoje pateiktas modelis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų rinkoje esančių modelių. Paveikslėlių spalvos ir kai kurios interjero detalės gali skirtis nuo rinkos automobilių. Priedų kainos gali skirtis priklausomai nuo atstovybės.