Pajuskite nuotykių dvasią

Mazda MX-5 RF

Ar esate pasiruošę nuotykiams?

„Mazda MX-5“ yra legendinis rodsteris, užtikrinantis unikalų ryšį tarp vairuotojo ir automobilio. „Mazda MX-5 RF“ yra geriausias mūsų iki šiol pagamintas šio legendinio modelio variantas. „Jinba Ittai“ dizaino filosofija pagrįstą įspūdingąjį sportinį „Mazda MX-5“ automobilį itin patogu vairuoti, taigi su juo kelionėmis mėgausitės kaip niekad anksčiau.

PAMĖGTAS GERBĖJŲ IR TEISĖJŲ

 „Mazda MX-5“ versijos pelnė daugybę apdovanojimų. Šis modelis ir toliau išlieka lyderiu rodsterių klasėje. „Mazda MX-5 RF“ modelis nenustoja tobulėti ir stebinti tiek vairuotojų, tiek teisėjų per įvairius apdovanojimus visame pasaulyje. Mažai sveriantis, bet itin galingas „Kodo“ dizaino filosofija pagrįstas automobilis yra stebinančiai patogus.

MX 5 RF Gallery Parking

AUTOMOBILIS, SKIRTAS TIKRAM VAIRAVIMO MALONUMUI

Unikalia „KODO – Soul of Motion“ dizaino filosofija pagrįstas „Mazda MX-5 RF“ pasižymi puikiu valdymu, išraiškingu ir skoningu stiliumi, prabangiu ir kokybiškai įrengtu salonu, kuriame galėsite patogiai mėgautis kelione po atviru dangumi.

MX 5 RF Gallery Parking
MX 5 RF Soul Red Street

RYŠYS SU AUTOMOBILIU

Nuo mūsų sukurtos apdovanojimų pelniusios „Skyactiv“ technologijos iki unikalios „Kodo“ dizaino filosofijos – kiekviena modelio MX-5 RF detalė buvo kruopščiai apgalvota, siekiant užtikrinti vairavimo malonumą ir pagerinti jo valdymo patirtį. Su savuoju „Mazda MX-5“ pajusite ryšį vos į jį įsėdę – mes tai vadiname „Jinba Ittai“ pojūčiu.

Transformacija

Vos 13 sekundžių iki visiškos laimės

Elegantiškasis „Mazda MX-5 RF“ su kietu stogu, nuožulniu variklio gaubtu ir palaipsniui kylančia kėbulo silueto linija atrodo kaip bet kokioms oro sąlygoms pritaikytas rodsteris. Toks jis ir yra. Tačiau viską pakeisite vienu mygtuko paspaudimu: vos per 13 sekundžių tylų saloną pripildysite grynu oru, natūralia šviesa ir gamtos garsais.

ATSISIŲSKITE KAINORAŠTĮ IR BROŠIŪRĄ Į SAVO EL. PAŠTĄ

Sužinokite apie „Mazda MX-5 RF“ specifikacijas.

Apsipirkimo įrankiai

Nuotraukoje pateiktas modelis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų rinkoje esančių modelių. Paveikslėlių spalvos ir kai kurios interjero detalės gali skirtis nuo rinkos automobilių. Priedų kainos gali skirtis priklausomai nuo atstovybės.