Pajuskite nuotykių dvasią

2020 metų modelis „Mazda MX-5 RF“

Kai pasaulis verčiasi aukštyn kojomis, tikri dalykai suteikia tvirtą pagrindą!

Visų laikų geriausi pasiūlymai su nauda Jums iki 4 490 EUR

Ar esate pasiruošę nuotykiams?

„Mazda MX-5“ yra legendinis rodsteris, užtikrinantis unikalų ryšį tarp vairuotojo ir automobilio. 2020 metų modelis „Mazda MX-5 RF“ yra geriausias mūsų iki šiol pagamintas šio legendinio modelio variantas. „Jinba Ittai“ dizaino filosofija pagrįstą įspūdingąjį sportinį „Mazda MX-5“ automobilį itin patogu vairuoti, taigi su juo kelionėmis mėgausitės kaip niekad anksčiau.

PAMĖGTAS GERBĖJŲ IR TEISĖJŲ

Per trisdešimt vienerius gyvavimo metus ankstesnės 2020 metų modelio „Mazda MX-5“ versijos pelnė daugybę apdovanojimų. Šis modelis ir toliau išlieka lyderiu rodsterių klasėje.

„Mazda MX-5 RF“ modelis nenustoja tobulėti ir stebinti tiek vairuotojų, tiek teisėjų per įvairius apdovanojimus visame pasaulyje. Mažai sveriantis, bet itin galingas „Kodo“ dizaino filosofija pagrįstas automobilis yra stebinančiai patogus.

2019 MX 5 IPM3 RF US LHD BRD19 Ext FQ Png Min

AUTOMOBILIS, SKIRTAS TIKRAM VAIRAVIMO MALONUMUI

Unikalia „KODO – Soul of Motion“ dizaino filosofija pagrįstas 2020 metų modelis „Mazda MX-5 RF“ pasižymi puikiu valdymu, išraiškingu ir skoningu stiliumi, prabangiu ir kokybiškai įrengtu salonu, kuriame galėsite patogiai mėgautis kelione po atviru dangumi.

2019 MX 5 IPM3 RF US LHD BRD19 Ext FQ Png Min
2019 MX 5 IPM3 RF US LHD BRD26 Ext Open Seat Png Min

RYŠYS SU AUTOMOBILIU

Nuo mūsų sukurtos apdovanojimų pelniusios „Skyactiv“ technologijos iki unikalios „Kodo“ dizaino filosofijos – kiekviena modelio MX-5 RF detalė buvo kruopščiai apgalvota, siekiant užtikrinti vairavimo malonumą ir pagerinti jo valdymo patirtį. Su savuoju 2020 metų modeliu „Mazda MX-5“ pajusite ryšį vos į jį įsėdę – mes tai vadiname „Jinba Ittai“ pojūčiu.

Transformacija
MX 5 RF Gallery House

Vos 13 sekundžių iki visiškos laimės

Elegantiškasis 2020 metų modelis „Mazda MX-5 RF“ su kietu stogu, nuožulniu variklio gaubtu ir palaipsniui kylančia kėbulo silueto linija atrodo kaip bet kokioms oro sąlygoms pritaikytas rodsteris. Toks jis ir yra. Tačiau viską pakeisite vienu mygtuko paspaudimu: vos per 13 sekundžių tylų saloną pripildysite grynu oru, natūralia šviesa ir gamtos garsais.

Pasirinkite spalvą

 • Machine Grey | + 600 €
 • Snowflake White Pearl Mica | + 500 €
 • Jet Black | + 500 €
 • Arctic White
Machine Grey | + 600 €
Snowflake White Pearl Mica | + 500 €
Jet Black | + 500 €
Arctic White

     spustelėkite ir vilkite automobilį

     • swatch unselected Red Stitiching Mazda Mx5 Interior Thumb 5 swatch unselected overlay
      Oda
     Oda
     MX 5 Interior Min

     Atsisiųskite kainoraštį ir brošiūrą į savo el. paštą

     Sužinokite apie „Mazda MX-5“ specifikacijas.

     Apsipirkimo įrankiai

     Nuotraukoje pateiktas modelis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų rinkoje esančių modelių. Paveikslėlių spalvos ir kai kurios interjero detalės gali skirtis nuo rinkos automobilių. Priedų kainos gali skirtis priklausomai nuo atstovybės.