„MAZDA MX-5 RF“ ĮRANGA

MX 5 RF Soul Red Street

SPORTIŠKUMU TRAUKIANTIS AKĮ

„MX-5“ rodsteris priverčia galvą pasisukti dinamiškai interpretuojant žymų „Kodo“ dizainą. Dizainas išlaiko energingą kabrioleto stilių, panaikindamas išorės ir interjero ribas, išryškindamas puikiai subalansuotas jo dalis ir iškeldamas žemą automobilio svorio centrą.

MX 5 RF Soul Red Street
Daugiau komponentų, kurie prikaustys žvilgsnius
Dynamic Driving Min

NESULYGINAMA VAIRAVIMO DINAMIKA

Naujausios kartos rodsteriui pristatytos „Skyactiv“ technologijos, suteikiančios didesnį vairavimo malonumą ir mažesnes degalų sąnaudas. Dabartinis „Mazda MX-5“ modelis yra lengviausias nuo pirmojo leidimo, kuris buvo išleistas 1989 m., ir, nepaisant padidėjusio komforto, šis linksmas kabrioletas vairuojamas taip pat vikriai ir išraiškingai, kaip niekada.

Wheels Min

STILINGI LENGVO LYDINIO RATAI

Mūsų stilingų lengvojo lydinio ratlankių asortimentas išlaiko energingą dvasią ir pabrėžia žemą, sportišką laikyseną.

TECHNOLOGIJOS
Interior

pažangioji informacijos

Nuo palydovinės navigacijos iki laisvų rankų muzikos, žinučių ir telefono skambučių – pažangioji informacijos ir pramogų sistema padeda palaikyti ryšį.

TECHNINĖS SAVYBĖS
MX 5 RF Street Small

Saugesnis

Įrangos paketas „i-ACTIVSENSE“ su išmaniąja stabdžių sistema „Smart City Brake Support“ ir galiniais jutikliais automobiliui statyti užtikrins saugumą kiekvienoje kelionėje ir leis sutelkti dėmesį į tai, kas išties svarbu – į vairavimo malonumą. Naujajame modelyje įdiegta sistema „Lane Departure Warning“, įspėjanti apie nukrypimą nuo važiuojamosios kelio dalies, nematomos zonos stebėjimo sistema ir įspėjimo apie iš galo artėjančius automobilius sistema leis mėgautis itin smagiu ir saugiu vairavimu.

Apsipirkimo įrankiai