MAZDA MX-5 RF ĮRANGA

2023 MX 5 RF IPM7 Designed To Move You

Sukurta judėti į priekį

„MX-5“ rodsteris priverčia galvą pasisukti dinamiškai interpretuojant žymų „Kodo“ dizainą. Dizainas išlaiko energingą kabrioleto stilių, panaikindamas išorės ir interjero ribas, išryškindamas puikiai subalansuotas jo dalis ir iškeldamas žemą automobilio svorio centrą.

2023 MX 5 RF IPM7 Designed To Move You
IŠORĖS DIZAINAS
SALONO DIZAINAS
Mx 5 Rf Interior Gallery 01 Lhd 1000X750

PERFORUOTA ODA APTRAUKTOS SĖDYNĖS

Rafinuotos detalės yra neatsiejama malonaus važiavimo dalis. Visame modelio versijos „MX-5 RF“ salone vyrauja subtilūs akcentai. Prabangos pojūtį teikianti sėdynės konstrukcija padeda išlaikyti tinkamą vairuotojo kūno padėtį stabdant ir važiuojant posūkiuose, kad vairavimo patirtis būtų dar geresnė.

Mazda Mx 5 Assets Gallery 02 1000X750

AUKŠČIAUSIOS KLASĖS GARSO SISTEMA „BOSE PREMIUM“

Aukščiausios klasės „Bose“ garso sistema užtikrina nepriekaištingą garso kokybę, net ir nuleidus automobilio stogą. Devyni garsiakalbiai, įskaitant du garsiakalbius, įtaisytus galvos atramose, leidžia mėgautis itin sodriu garsu ir sužadina visus pojūčius.

Mx 5 Interior Gallery 03 Lhd

8,8 COLIO ĮSTRIŽAINĖS INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMOS VALDYMO EKRANAS

Automobilyje įdiegėme sklandžiai veikiančias ryšio sistemas bei naujausią informacijos ir pramogų sistemą „Mazda Connect“ su naujuoju 8,8 colio įstrižainės centriniu jutikliniu ekranu, taigi kiekviena kelionė bus dar patogesnė. Ryšys tarp jūsų ir automobilio tampa visiškai natūralus.

PAŽANGIOSIOS SAUGOS SISTEMOS

Pažangiosios saugos sistemos leidžia labiau pasitikėti savimi kelyje ir mėgautis visiška ramybe. Automobilių gamintojo „Mazda“ sukurtos „i-Activsense“ saugos sistemos įspėja apie pavojus ir padeda išvengti susidūrimų arba sušvelninti jų padarinius.

MX 5 Roadster Link To Model Page

ĮVERTINKITE MX-5 RODSTERĮ

Atnaujinti pasaulyje perkamiausią rodsterį buvo nelengva užduotis, visgi 2024 m. modelis „MX-5 Roadster“ važiavimo malonumą pakylėja į kitą lygį. Mūsų meistrų kruopščiai atnaujintas klasikinių septintojo dešimtmečio rodsterių ir dešimtmečius kauptų klientų atsiliepimų įkvėptas modelis sujungia paveldą ir šiuolaikinę estetiką – būtent taip sukūrėme ikonišką sportinę jo išvaizdą.

Apsipirkimo įrankiai