LAIKUI NEPAVALDUS ŠEDEVRAS

2024 m. rodsteris MAZDA MX-5

MALONAUS JAUDULIO KUPINOMS KELIONĖMS

Malonaus jaudulio teikiančiam vairavimui sukurto modelio „Mazda MX-5“ precizija, galia ir efektyvumas leis mėgautis išties neužmirštamomis kelionėmis. Patobulinus važiuoklę, saugos sistemas ir kitas automobilio technologijas, manevringasis ir stilingasis 2024 metų modelis teikia dar daugiau malonumo važiuojant po atviru dangumi.

Mx 5 Design Value 1000X533

IKONIŠKASIS RODSTERIO DIZAINAS

Modelyje „Mazda MX-5“ puikiai dera klasikinių rodsterių paveldas ir šiuolaikinė estetika, užtikrinantys ikonišką sportinę automobilio išvaizdą. Naujojo dizaino kėbule, kurio solidžias linijas įkvėpė „Kodo“ dizaino filosofija, įtaisyti geresnį matomumą užtikrinantys naujojo stiliaus LED priekiniai žibintai.

Mx 5 Drivingexperience Value 1000X563

NEPRILYGSTAMA VAIRAVIMO PATIRTIS

Ne veltui tai yra perkamiausias pasaulyje rodsteris. Šis mažai sveriantis, galingas, puikiai subalansuotas (masė paskirstoma beveik 50:50 santykiu) modelis su važiuokle, kuriai tobulinti bendrai skyrėme daugiau kaip 30 metų, privers jus šypsotis kiekvienoje kelionėje. Modelis „Mazda MX-5“, kuriame įdiegtos pažangiosios technologijos, neatimančios galimybės mėgautis išskirtine automobilio kontrole, yra puiki „Jinba Ittai“ filosofijos (vairuotojo vienumo su automobiliu pojūčio) išraiška.

Mx 5 Connectivity Value 1000X563

NENUTRŪKSTAMAS RYŠYS KELYJE

Šiame automobilyje įdiegėme sklandžiai veikiančias ryšio sistemas bei naująją informacijos ir pramogų sistemą su 8,8 colio įstrižainės centriniu jutikliniu ekranu, taigi kiekviena kelionė bus dar patogesnė ir lengvesnė. Belaide išmaniojo telefono ekrano dubliavimo naujojo stiliaus centriniame ekrane funkcija itin paprasta naudotis su programėlėmis „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“. Automobilyje taip pat įtaisėme aukščiausios klasės „Bose“ garso sistemą, kad kelionėje galėtumėte mėgautis jums patinkančia muzika.

Mx 5 Connectivity Value 1000X563

„Mazda MX-5“ dizaino elementas yra skirtas užtikrinti ryšiui tarp vairuotojo ir automobilio, taigi mėgausitės neprilygstamu vairavimo malonumu. Su šiuo automobiliu lengvai įveiksite staigius posūkius ir manevruosite miesto gatvėmis, taigi kiekviena kelionė bus neužmirštama.

Mx 5 St Kazari 1200X900

MAZDA MX-5 KAZARI

Modelio versija „Kazari“ įkūnija japonišką eleganciją ir primena klasikinį praėjusių laikų lengvųjų rodsterių stilių. Ši modelio versija pasižymi išskirtiniu dizainu ir įranga, padedančiais jai išsiskirti iš kitų.

Mx 5 St Kazari 1200X900

ATSISIŲSKITE KAINORAŠTĮ IR BROŠIŪRĄ Į SAVO EL. PAŠTĄ

Sužinokite apie „Mazda MX-5“ specifikacijas.

Apsipirkimo įrankiai

Nuotraukoje pateiktas modelis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų rinkoje esančių modelių. Paveikslėlių spalvos ir kai kurios interjero detalės gali skirtis nuo rinkos automobilių. Priedų kainos gali skirtis priklausomai nuo atstovybės.