Pajuskite adrenalino antplūdį

„Mazda MX-5“

Naujosios savybės ir dar smagesnis vairavimas

Legendinis modelis „Mazda MX-5“ sugrįžo, kad dar kartą užkariautų jūsų širdį. Atnaujinome svarbiausius šio modelio komponentus, todėl dabar automobilis yra itin lengvas, neįtikėtinai paslankus ir tiksliai valdomas. „Jinba Ittai“ dizaino filosofija pagrįstą sportinį „Mazda MX-5“ automobilį itin patogu vairuoti, taigi iš jo nesinorės išlipti.

2020 MX 5 On Road Cropped Min

GERBĖJŲ IR TEISĖJŲ FAVORITAS

Per trisdešimt vienerius gyvavimo metus ankstesnės „Mazda MX-5“ versijos pelnė daugybę apdovanojimų. Šis modelis ir toliau išlieka lyderiu rodsterių klasėje. „Mazda MX-5“ modelis nenustoja tobulėti ir stebinti tiek vairuotojų, tiek teisėjų per įvairius apdovanojimus visame pasaulyje. Mažai sveriantis, bet itin galingas „Kodo“ dizaino filosofija pagrįstas automobilis yra stebinančiai patogus.

2019 MX 5 IPM3 Softtop

SKAITYTI

PAJUSKITE RYŠĮ SU KELIU

„Mazda MX-5“ yra daugiau nei sportinis automobilis. Jis yra lyderis rodsterių klasėje. Naujojo leidimo sportinis modelis sveria mažiau, tačiau yra itin galingas. Be to, vairuotojas kaipmat pajus ryšį su šiuo automobiliu. Būtent to iš „Mazda MX-5“ automobilių tikisi šio modelio gerbėjai. Mėgaukitės kelione su stilinguoju ir itin patogiu „Mazda MX-5“ automobiliu.

2019 MX 5 IPM3 RF Softtop Common LHD BRD34 Int Shiftknob Png Min

MĖGAUKITĖS VISIŠKA LAISVE

Pasitelkę „Skyactiv-G“ technologiją, sukūrėme galingesnį, saugesnį ir degalus efektyviau naudojantį „Mazda MX-5“. Tiesiog leiskitės į kelionę ir mėgaukitės vėju bei variklio riaumojimu. Pajuskite ryšį su savuoju „Mazda MX-5“ automobiliu, lyg jis būtų jūsų dalis – kelias priklauso jums. Tai vadiname „Jinba Ittai“ pojūčiu.

2019 MX 5 IPM3 Softtop NED LHD C07 Ext RQ Until Sep 19Th 2022 Revised20191113 Png Min

ĮKVĖPKITE GRYNO ORO

Greitojo fiksavimo mechanizmas leidžia vienu judesiu pakelti ar nuleisti minkštą stogą neišlipus iš automobilio. Puikios aerodinaminės savybės užtikrina mažesnį vėjo keliamą triukšmą, taigi galėsite mėgautis muzika, leidžiama per aukščiausios kokybės BOSE® garso sistemą su 9 garsiakalbiais ir papildomai užsakomais garsiakalbiais galvos atramose.

ATSISIŲSKITE KAINORAŠTĮ IR BROŠIŪRĄ Į SAVO EL. PAŠTĄ

Sužinokite apie „Mazda MX-5“ specifikacijas.

Apsipirkimo įrankiai

Nuotraukoje pateiktas modelis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų rinkoje esančių modelių. Paveikslėlių spalvos ir kai kurios interjero detalės gali skirtis nuo rinkos automobilių. Priedų kainos gali skirtis priklausomai nuo atstovybės.