SISTEMA, DĖL KURIOS KIEKVIENA KELIONĖ TAMPA DAR ĮSPŪDINGESNĖ

Atraskite naują tobulo vairuotojo vienumo su automobiliu pojūtį. Mūsų inžinieriai sukūrė naują pažangiąją technologiją, leidusią dar geriau sureguliuoti automobilio pakabos sistemą.

MX 5 IPM7 Excitement And Efficiency

MALONUS JAUDULYS IR EFEKTYVUMAS

Mūsų „Skyactiv-G“ varikliai leidžia mėgautis pastangų nereikalaujančiu sportiniu važiavimu. Šiam modeliui numatėme du itin efektyvius benzininius variklius su tiesioginio įpurškimo sistema – 1,5 l darbinio tūrio 132 AG „Skyactiv-G“ ir 2,0 l darbinio tūrio 184 AG „Skyactiv-G“. Abu varikliai pasižymi įspūdingu našumu ir puikiomis degalų sąnaudomis.

AUKŠTESNIO LYGIO RAFINUOTUMAS
Mazda Mx 5 Assets 1100X618

NAUJOJO DIZAINO ADAPTYVIEJI LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Prie dinamiškumu alsuojančio atnaujinto išorės dizaino puikiai dera aukštesnės klasės LED priekiniai žibintai ir dienos žibintai, kurie ne tik pasižymi akį traukiančia išvaizda, bet ir užtikrina geresnį matomumą kelyje. Šiam modeliui taip pat numatėme adaptyviųjų žibintų funkciją, kad kelionėje ne tik atrodytumėte, bet ir matytumėte puikiai.

Mazda Mx 5 Assets 1100X618
Mazda Mx 5 Assets 1000X613

STILINGI LENGVO LYDINIO RATAI

Automobiliui galima rinktis naujojo dizaino 16 arba 17 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankius, sukurtus taip, kad atspindėtų šio išskirtinio rodsterio efektyvumą ir preciziją. Rinkitės prie asmeninio stiliaus labiausiai derančius ratlankius ir pritaikykite savąjį „Mazda MX-5“ automobilį pagal asmeninius poreikius.

Mazda Mx 5 Assets 1000X613
MX 5 1000X600 Soft Top

PREMIUM AUDINOS STOGAS

Dabar taip pat galima įsigyti smėlio spalvos minkštą stogą, kuris nuleidžiamas ir pakeliamas vienu rankos judesiu.

SUBTILUS, RAFINUOTAS SALONO STILIUS
MX 5 IPM7 GER LHD Sophisticated Safety Features

DAUGIAU RAMYBĖS TEIKIANČIOS PAŽANGIOSIOS SAUGOS SISTEMOS

Pažangiosios saugos sistemos leidžia labiau pasitikėti savimi kelyje ir mėgautis visiška ramybe. Automobilių gamintojo „Mazda“ sukurtos „i-Activsense“ saugos sistemos įspėja apie pavojus ir padeda išvengti susidūrimų arba sušvelninti jų padarinius.

Mx 5 St Kazari 1200X900

MAZDA MX-5 KAZARI

Modelio versija „Kazari“ įkūnija japonišką eleganciją ir primena klasikinį praėjusių laikų lengvųjų rodsterių stilių. Ši modelio versija pasižymi išskirtiniu dizainu ir įranga, padedančiais jai išsiskirti iš kitų.

Mx 5 St Kazari 1200X900

Apsipirkimo įrankiai