MAZDA MX-5 Įranga

„Mazda MX-5“ dizaino elementas yra skirtas užtikrinti ryšiui tarp vairuotojo ir automobilio, taigi mėgausitės neprilygstamu vairavimo malonumu. Su šiuo automobiliu lengvai įveiksite staigius posūkius ir manevruosite miesto gatvėmis, taigi kiekviena kelionė bus neužmirštama.

Atraskite „Mazda MX-5“ grožį
MX 5 Girl With Car Cropped

SPORTIŠKUMU TRAUKIANTIS AKĮ

„MX-5“ rodsteris priverčia galvą pasisukti dinamiškai interpretuojant žymų „Kodo“ dizainą. Dizainas išlaiko energingą kabrioleto stilių, panaikindamas išorės ir interjero ribas, išryškindamas puikiai subalansuotas jo dalis ir iškeldamas žemą automobilio svorio centrą.

Wheels Min

STILINGI LENGVO LYDINIO RATAI

Mūsų stilingų lengvojo lydinio ratlankių asortimentas išlaiko energingą dvasią ir pabrėžia žemą, sportišką laikyseną.

Dynamic Driving Min

NESULYGINAMA VAIRAVIMO DINAMIKA

Naujausios kartos rodsteriui pristatytos „Skyactiv“ technologijos, suteikiančios didesnį vairavimo malonumą ir mažesnes degalų sąnaudas. Dabartinis „Mazda MX-5“ modelis yra lengviausias nuo pirmojo leidimo, kuris buvo išleistas 1989 m., ir, nepaisant padidėjusio komforto, šis linksmas kabrioletas vairuojamas taip pat vikriai ir išraiškingai, kaip niekada.

Saugesnis

Įrangos paketas „i-ACTIVSENSE“ su išmaniąja stabdžių sistema „Smart City Brake Support“ ir galiniais jutikliais automobiliui statyti užtikrins saugumą kiekvienoje kelionėje ir leis sutelkti dėmesį į tai, kas išties svarbu– į vairavimo malonumą. Naujajame modelyje įdiegta sistema „Lane Departure Warning“, įspėjanti apie nukrypimą nuo važiuojamosios kelio dalies, nematomos zonos stebėjimo sistema ir įspėjimo apie iš galo artėjančius automobilius sistema leis mėgautis itin smagiu, saugiu vairavimu.

2018 Mazda SKYACTIV GUPG2.5L Front (1) (1)

Geresnės eksploatacinės savybės ir malonesnis vairavimas

Neprilygstama galia po variklio dangčiu! Kaip niekad dinamiškas važiavimas Galingi varikliai pasižymi geresnėmis eksploatacinėmis savybėmis ir atitinka griežtus išmetamų teršalų kiekio reikalavimus, nustatytus standarte „EURO 6d-TEMP“. Modelis „Mazda MX-5“ siūlomas su dviem „Skyactiv“ technologija pagrįstais atnaujinto dizaino varikliais. Galėsite rinktis 132 AG (6,3 l/100 km, 143 g/km) arba 184 AG (6,9 l/100 km, 155 g/km) variklį.

Daugiau komponentų, kurie prikaustys žvilgsnius

Susikurkite savo svajonių MX-5 automobilį

Sukomplektuokite savo 2021 metų modelio „Mazda MX-5“ versiją. Sukurkite visiškai jūsų poreikius ir unikalią jūsų asmenybę atitinkantį „Mazda“ automobilį. Susipažinkite su visomis 2021 metų modelio „Mazda MX-5“ naujovėmis.

Apsipirkimo įrankiai