KLASIKA ALSUOJANTI DINAMIŠKOJI MODELIO VERSIJA

„MAZDA MX-5 KAZARI“

PRABANGI ELEGANCIJA

Modelio versija „Kazari“ įkūnija japonišką eleganciją ir primena klasikinį praėjusių laikų lengvųjų rodsterių stilių. Ši modelio versija pasižymi išskirtiniu dizainu ir įranga, padedančiais jai išsiskirti iš kitų.

Mx 5 Kazari Interior 1200X1000r

„TAN“ SPALVOS NAPOS ODA

Elegantiškas „Tan“ spalvos salono ir išskirtinės napos odos sėdynių apdailos derinys apgaubia „Mazda MX-5 Kazari“ automobilio keleivius Japonijos meistrų sukurta prabanga. Pajuskite napos odos išskirtinumą – minkštas ir glotnus jos paviršius suteikia aukščiausio lygio kokybės pojūtį, kuris gerokai pranoksta įprastos odos teikiamą įspūdį.

Mx 5 Kazari Softtop 1200X1000

SMĖLIO SPALVOS MINKŠTAS STOGAS

Kontrastingos smėlio („Beige“) spalvos minkštas stogas yra elegantiškas ir sportinis modelio versijos „Mazda MX-5 Kazari“ akcentas – jis atrodo taip gerai, kad nenorėsite jo nuleisti.

Mx5 St Tab Module Kazari Ng7feab 41W Lhd 1000 500

IŠBANDYKITE TOKĮ ROADSTERĮ, KOKIO DAR NĖRA BUVĘ

Ar norite patirti vairavimo malonumą, kuris jau 30 metų kelia šypseną vairuotojams visame pasaulyje? Užsisakykite bandomąjį važiavimą legendiniu "Mazda MX-5" ir leiskite vairavimo patirčiai kalbėti pačiai už save. Susisiekite su savo "Mazda" atstovu ir užsisakykite bandomąjį važiavimą jau šiandien! Nuotykiai laukia!

Mx5 St Tab Module Kazari Ng7feab 41W Lhd 1000 500

ATSISIŲSKITE KAINORAŠTĮ IR BROŠIŪRĄ Į SAVO EL. PAŠTĄ

Sužinokite apie „Mazda MX-5“ specifikacijas.

Apsipirkimo įrankiai

Nuotraukoje pateiktas modelis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų rinkoje esančių modelių. Paveikslėlių spalvos ir kai kurios interjero detalės gali skirtis nuo rinkos automobilių. Priedų kainos gali skirtis priklausomai nuo atstovybės.