MODERNAUS JUDĖJIMO DVASIA

JUDRI IR KOMPAKTIŠKA MAZDA2

STILINGO MIESTO AUTOMOBILIO IŠVAIZDA

Stilinga ir kompaktiška „Mazda2“ sujungia puikų dizainą ir idealų funkcionalumą. Tai „Kodo: Soul of Motion“ dizainas skleidžia žaismingą, bet elegantišką žavesį ir pranoksta rafinuotos išvaizdos sukurtus lūkesčius.

SPALVŲ IŠSKIRTINUMAS

Išbandykite naujas „Air Stream Blue“ ir „Aero Grey“ išorės spalvas, pasirinkite klasikinį „Soul Red Crystal“ variantą ar daugybę kitų „Mazda“ spalvų. Kiekvienas automobilis nudažytas naudojant mūsų unikalią „Takuminuri“ technologiją, kuri suteikia tikslią, aukštos kokybės apdailą, tarsi ją būtų išpurškęs meistras savomis rankomis.

INTERJERAS, ORIENTUOTAS Į ŽMOGŲ

Dėl „Mazda“ filosofijos „Jinba Ittai“ – arba vienovės tarp vairuotojo ir automobilio – „Mazda2“ interjeras yra sukurtas jums, vairuotojui. Mėgausitės puikiu komfortu, kuris pagerina vairavimo patirtį, kartu su puikia informacijos ir pramogų sistema, kurioje kiekvienas elementas yra lengvai pasiekiamas.

Mazda 2 landscape

PAŽANGIOS TECHNOLOGIJOS IR TVARUMAS

„Mazda M Hybrid“ technologiją galima rasti „Mazda2“ automobiliuose su mechanine pavarų dėže 90 AG „Skyactiv-G“ varikliu. Pažangioji technologija naudoja mažą įmontuotą starterio generatorių (ISG), kad atgautų stabdymo energiją, kuri paprastai būtų švaistoma. „Mazda2“ siūlo platų pažangių technologijų asortimentą, užtikrinantį saugesnį ir malonesnį vairavimo potyrį, kartu padedančių tausoti mūsų gamtos išteklius.

900 900 50 50 Promo Testdrive

IŠBANDYKITE PATYS

Ar norėtumėte patirti, kaip jaučiatės už šio judraus ir kompaktiško miesto automobilio vairo? „Mazda2“ sklandžiai sujungia jaudinančią vairavimo patirtį su degalų efektyvumu. Susisiekite su artimiausiu „Mazda“ ir užsisakykite bandomąjį važiavimą!

ATSISIŲSKITE KAINORAŠTĮ IR BROŠIŪRĄ Į SAVO EL. PAŠTĄ

Sužinokite apie „Mazda2“ specifikacijas.

NES VAIRAVIMĄ VERTA ŠVĘSTI

Dinamiškame pasaulyje, mūsų motorinio gyvenimo ypatybės perkelia linksmybes ir nuotykius už vairo. Štai keletas „Mazda“ istorijų, kurias rekomenduojame perskaityti ir gauti daugiau įkvėpimo:

Apsipirkimo įrankiai

Nuotraukoje pateiktas modelis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų rinkoje esančių modelių. Paveikslėlių spalvos ir kai kurios interjero detalės gali skirtis nuo rinkos automobilių. Priedų kainos gali skirtis priklausomai nuo atstovybės.