MAŽAS, BET LABAI SMAGUS

HIBRIDINIS AUTOMOBILIS „MAZDA2 M“

SUŽAVĖS DAR NEPRADĖJUS VAŽIUOTI

Hibridinis automobilis „Mazda2 M“ yra stilingas ir veržlus. Tai lėmė „KODO – Soul of Motion“ dizainas, leidęs sukurti automobilį, pasižymintį žaismingu, tačiau elegantišku stiliumi. Hibridinis automobilis „Mazda2 M“ ne tik atrodo rafinuotai – jis taip pat užtikrina ir puikią degalų ekonomiją bei dar didesnį saugumą. Šis automobilis sužavės dar nepradėjus važiuoti. Su „Mazda2 M“ automobiliu patogiai važiuosite tiek mieste, tiek užmiestyje.

Mazda 2 Front view

NAUJAS DIZAINAS, TIE PATYS GABARITAI

Hibridinis automobilis „Mazda2 M“, pagrįstas mūsų naujosios kartos „KODO – Soul of Motion“ dizaino filosofija, yra mažiausias mūsų gaminamas automobilis, pasižymintis akį traukiančia išvaizda, kuri sužavės iš pirmo žvilgsnio.

VISIŠKAI ATNAUJINTAS DIZAINAS

Nuo rafinuotų priekinių grotelių iki LED priekinių žibintų – hibridinis automobilis „Mazda2 M“ sužavės ne tik patraukliu, bet ir funkcionaliu dizainu. Su kokybiška garso sistema galėsite mėgautis kelione, klausydamiesi jums patinkančios muzikos.

Mazda 2 landscape

GERESNIS DEGALŲ NAUDOJIMO EFEKTYVUMAS

Visi „Mazda2 Skyactiv“ benzininiai varikliai su mechanine transmisija yra pagrįsti naująja „Mazda M Hybrid“ technologija, pagal kurią nedidelis integruotas starteris-generatorius (ISG) kaupia energiją, įprastai prarandamą stabdymo metu. Sukaupta energija yra išsaugoma ir panaudojama automobilio elektrinėms sistemoms maitinti, taigi tai mažina varikliui tenkančią apkrovą ir padeda taupyti degalus.

Mazda2 Exterior 6

IŠBANDYKITE IR ĮSITIKINKITE PATYS

„Mazda M Hybrid“ itin malonu vairuoti: niekada neprarasite kontrolės ir atsakingai naudosite degalus. Pajuskite „Jinba Ittai“ – ryšį tarp automobilio ir vairuotojo.

ATSISIŲSKITE KAINORAŠTĮ IR BROŠIŪRĄ Į SAVO EL. PAŠTĄ

Sužinokite apie „Mazda2“ specifikacijas.

ASMENIŠKAI JUMS PAGAMINTAS HIBRIDINIS AUTOMOBILIS „MAZDA2 M“

Ar norite pritaikyti „Mazda2 M“ modelį pagal savo poreikius? Su kokybiškais originaliais automobilių gamintojo „Mazda“ priedais savo automobiliui suteiksite jūsų poreikius atitinkančio individualumo. Gamintojas siūlo sportinio stiliaus, pagal aerodinamikos principus suprojektuotas dalis, apšviečiamas slenksčių plokšteles ir kitus priedus, taigi patys galėsite nuspręsti, kaip patobulinti savąjį hibridinį modelį „Mazda2 M“.

Apsipirkimo įrankiai

Nuotraukoje pateiktas modelis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų rinkoje esančių modelių. Paveikslėlių spalvos ir kai kurios interjero detalės gali skirtis nuo rinkos automobilių. Priedų kainos gali skirtis priklausomai nuo atstovybės.