Sukurtas įkvėpti

Sedanas ir universalas Mazda6

ŽAISMINGUMAS IR ELEGANCIJA VIENAME

„Mazda6“ puikiai dera kokybiškas kvalifikuotų Japonijos meistrų darbas, aukščiausios klasės medžiagos ir naujausios technologijos. Iš naujo apibrėžtas rafinuotumas ir brandžios elegancijos pojūtis – puikus derinys stilingoms verslo kelionėms. Prabangus ir patogus šio maloniai vairuojamo automobilio salonas leis mėgautis net ir ilgesnėmis kelionėmis.

Medium 2022 Mazda6 IPM6 GER LHD STD C003 WGN EXT 20Th

JUBILIEJINĖS LAIDOS MODELIO VERSIJA

Siekiant pažymėti dvidešimtąjį modelio jubiliejų, buvo sukurta speciali 2023 m. modelio „Mazda6“ versija, kuriai numatyti išskirtiniai priedai ir dizaino akcentai. Napos oda aptrauktos sėdynės ir „Tan“ spalvos siūlės, dekoratyviniai skydeliai ir rafinuota durelių apdaila, aukštos kokybės medžiagos ir elegantiškas salono stilius atrodys stulbinamai ne vienus metus.

Geriausias universalas ir sedanas

NEVARŽOMAS DŽIAUGSMAS VAIRUOTI

Nesvarbu, ar važiuosite mieste, skriesite greitkeliu, ar keliausite vingiuotais užmiesčio keliais – su „Mazda6“ mėgausitės nepakartojama vairavimo patirtimi. Tai garantuoja mūsų „Jinba Ittai“ filosofija, kurią atspindi kiekvienas „Mazda“ automobilis ir kuri leidžia jausti nenutrūkstamą ryšį su automobiliu.

ATSISIŲSKITE KAINORAŠTĮ IR BROŠIŪRĄ Į SAVO EL. PAŠTĄ

Sužinokite apie „Mazda6“ specifikacijas.

NES VAIRAVIMĄ VERTA ŠVĘSTI

Dinamiškame pasaulyje, mūsų motorinio gyvenimo ypatybės perkelia linksmybes ir nuotykius už vairo. Štai keletas „Mazda“ istorijų, kurias rekomenduojame perskaityti ir gauti daugiau įkvėpimo:

Apsipirkimo įrankiai

Nuotraukoje pateiktas modelis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų rinkoje esančių modelių. Paveikslėlių spalvos ir kai kurios interjero detalės gali skirtis nuo rinkos automobilių. Priedų kainos gali skirtis priklausomai nuo atstovybės.