DU DEŠIMTMEČIAI TOBULĖJIMO

JUBILIEJINĖS LAIDOS MODELIS „MAZDA6“

20 ĮKVĖPIMO METŲ

2023 m. jubiliejinė modelio versija „Mazda6 20th Anniversary Edition“ yra elegantiškiausia mūsų „Jinba Ittai“ filosofijos (vairuotojo vienumo su automobiliu pojūčio) išraiška. Rafinuotas jubiliejinės laidos modelio versijos salonas įrengtas naudojant tokias aukštos kokybės medžiagas kaip napa oda, o jo apdailai pasirinkti subtilūs dizaino elementai, pavyzdžiui, „Tan“ spalvos skydelių ir centrinės daiktinės siūlės.

IŠORĖS AKCENTAI

2023 m. jubiliejinė modelio versija „Mazda6 20th Anniversary Edition“ skirta atiduoti pagarbą prieš du dešimtmečius „Mazda“ automobilių gerbėjų širdis pavergusiam modeliui. Išskirtinės išvaizdos modelio versijai numatyti nestandartiniai vairo ir išorės spalvų variantai.

Mazda6 1800 851 New Deco Panel

„TAN“ SPALVOS SIŪLĖS

Rafinuoti dizaino elementai, tokie kaip „Tan“ spalvos skydelių ir centrinės daiktinės apdailos siūlės, suteikia jubiliejinės laidos modelio versijos salonui dar daugiau elegancijos.

Mazda6 1800 851 Tan Nappa Leather

„TAN“ SPALVOS NAPOS ODA

„Tan“ spalvos napos oda aptrauktos sėdynės suteikia kokybiškam automobilio salonui išbaigtumo pojūtį ir užtikrina komfortą kiekvienos kelionės metu.

VAIRAVIMO MALONUMAS IR BEKOMPROMISIS FUNKCIONALUMAS

Elegantiškas ir manevringas „Mazda6“ modelis yra daugiau nei įprastas šeimos automobilis. Jis pasižymi išskirtinai maloniu ir sklandžiu vairavimu bei salono komfortu. Modelyje „Mazda6“ įdiegtos naujausios „i-Activsense“ saugos sistemos. Be to, jis pasižymi įspūdingomis vairavimo charakteristikomis ir efektyviu degalų naudojimu.

Medium 2022 Mazda6 IPM6 GER(LHD) C03 SDN INT 20Thsv Until Dec 2026

NEVARŽOMAS DŽIAUGSMAS VAIRUOTI

Nesvarbu, ar važiuosite mieste, skriesite greitkeliu, ar keliausite vingiuotais užmiesčio keliais – su „Mazda6“ mėgausitės nepakartojama vairavimo patirtimi. Tai garantuoja mūsų „Jinba Ittai“ filosofija, kurią atspindi kiekvienas „Mazda“ automobilis ir kuri leidžia jausti nenutrūkstamą ryšį su automobiliu.

Apsipirkimo įrankiai