HIBRIDAI – KELIAS Į ATEITĮ

Geriausi hibridiniai automobiliai: techninių duomenų apžvalga

MAZDA modelių techninė apžvalga

Hibridinis automobilis suderina geriausias elektrinio ir vidaus degimo variklio savybes. Mazda hibridai – ekonomiškas, patikimas ir vairavimo malonumą suteikiantis pasirinkimas važinėjantiems tiek mieste, tiek užmiestyje.
Nedidelės kuro sąnaudos, universalumas kelyje, komfortas salone, praktiškumas kiekviename žingsnyje – tai tik keletas privalumų, kuriuos jums siūlo geriausi Mazda hibridiniai automobiliai. Kelias į tvaresnę ateitį su Mazda bus patogus ir nepamirštamas!

KOKS geriausias hibridinis automobilis mazda 2021, 2022 ir 2023 metais?


INOVACIJOS, KURIOS „VEŽA“

Mazda modelių gamoje yra įvairių hibridinių automobilių, kurie atitinka skirtingus vartotojų poreikius ir patenkina įvairius lūkesčius. Nuo erdvaus CX-5 iki dinamiškai smagaus 2 Hybrid – visų tipų vartotojai gali atrasti sau patinkantį Mazda automobilį su hibridine jėgaine.
Tiek išorėje, tiek viduje netrūksta pažangių technologijų, kurios užtikrina maksimalų komfortą miesto ar greitkelio eisme. Geriausia, jog su hibridu nereikia atsisakyti nei komforto, nei ekonomiškumo. Jūs viską gaunate kartu!

CX 30 Exterior 2

MĖGSTAMAS VISAME PASAULYJE

Australija, JAV, Jungtinė Karalystė – tai tik kelios iš daugelio šalių, kur Mazda CX-30 hibridinis automobilis 2021 m. laimėjo metų automobilio apdovanojimus. Žurnalistų, automobilių ekspertų bei technologijų mylėtojų nuomone tai yra geriausias hibridinis automobilis rinkoje jau daugelį metų. Tokį titulą jam skyrė DrivingElectric.com, žurnalas Wheels ir kiti automobilių pasaulyje gerbiami šaltiniai.

Hero Mazda CX 60 1800X900 2

MODERNUS IR DINAMIŠKAS

Erdvus, malonus vairuoti ir be galo komfortiškas – tai tik keletas epitetų, kuriais galima apibūdinti Mazda CX-60. Geriausiu 2022m. PHEV pagal Škotijos metų automobilio apdovanojimus pripažintas CX-60 modelis sugebėjo įtikinti vieną išrankiausių ekspertų grupių. Vieną talpiausių bagažinių (570 l atlenkus galines sėdynes) turintis, bene sparčiausiai įsibėgėjantis* (vos 5,8 s laikas nuo 0 iki 100 km/h) ir iki 63 km** vien tik elektros energija įveikti galintis visureigis, atrodo, gali viską ir dar daugiau!

NEMOKAMAS ĮKROVIMAS

Jeigu turite Mazda PHEV arba elektromobilį, jūs galite naudotis aibe naudų ir privalumų:

  • Nemokamas įkrovimas viešojo įkrovimo stotelėse visoje Lietuvoje iki 2023 m. pabaigos.
  • Galimybė gauti specialius EV numerius, kurie leis apvažiuoti spūstis miestuose, specialiai elektromobiliams pažymėtomis „A“ juostomis. Tai gali sutaupyti jums daugybę laiko, kadangi kiekvieną dieną ramiau ir greičiau pasieksite savo tikslą.


Geriausias įkraunamas hibridas (PHEV): techninių duomenų apžvalga

NEPAPRASTAS EFEKTYVUMAS

Įkraunamo hibrido (PHEV) technologija parodo, kad nauji ir tradiciniais tapę sprendimai gali veikti darnoje. Mazda PHEV galios jėgainė leidžia visada turėti tai, kas geriausia iš abiejų pasaulių. Jūsų rankose bus energingo, tradicinio vidaus degimo variklio praktiškumas ir modernios elektrinės pavaros siūlomas ekologiškumas bei ekonomiškumas. Vairuodami Mazda PHEV visureigį CX-60 galite keisti tarp elektrinės, hibridinės ar tik benzininės pavaros, priklausomai nuo situacijos. Su įkraunamu hibridu niekada nereikės daryti kompromisų dėl ekonomiškumo ir vairavimo malonumo!
Su įkraunamu Mazda hibridu prisidėsite prie anglies dvideginio pėdsako mažinimo ir palaikysite tvarią ateitį. Geriausi hibridiniai automobiliai Mazda PHEV leidžia judėti ateities ritmu!

Geriausias hibridinis visureigis: techninių duomenų apžvalga

MIESTO VISUREIGIS BET KURIAM IŠŠŪKIUI

Puikus, aukščiausias, net penkių žvaigždučių saugumo įvertinimas pagal „Euro NCAP“, metų Lietuvos automobilio titulas ir novatoriškos variklių technologijos leidžia daryti prielaidą, kad Mazda CX-30 yra bene geriausias hibridinis visureigis miestui, iš Mazda modelių gamos.
Tai – klasiškai elegantiško, bet kartu ir moderniai drąsaus automobilio dizainas, susiliejantis su į vairuotojo bei keleivių komfortą orientuotomis technologijomis. Salonas kurtas naudojant Yohaku – japonišką dizaino filosofiją, kuri akcentuoja erdvės laisvumą, principus. Na, o Mild Hybrid varos technologija „Skyactiv“ varikliuose leidžia mažinti kuro sąnaudas neprarandant vairavimo malonumo. Na, o tai reiškia, kad prisėdus už jūsų CX-30 vairo, kelionės tikslą pasieksite su šypsena veide!

DIDŽIAUSIA KLAIDA – JO NEIŠBANDYTI

Hibridinės jėgainės – kelias į tvaresnę transporto ateitį. Mazda yra vieni iš lyderių gaminant patikimus, komfortiškus ir ekonomiškus hibridinius automobilius, o CX-30 reputacija, įvertinimai bei skaičiai tai tik įrodo. 

Tačiau automobilių pasaulyje skaičiai – dar ne viskas. Dėl to mes norėtume jus pakviesti jau dabar registruotis bandomajam važiavimui su CX-30 jums artimiausioje Mazda atstovybėje. Bandomojo važiavimo metu galėsite susipažinti su automobilio valdymu, praktiškumu bei svarbiausiomis funkcijomis. Geriau nei pamatyti – pajausti, kaip bene geriausias mild hibridas praturtintų jūsų kasdienybę!

Geriausias hibridinis hečbekas: techninių duomenų apžvalga

NEDIDELIAME KĖBULE – DIDELĖS NAUJOVĖS

Patogus, puikiai miestui pritaikytas – 2022 ir 2023 m. Mazda 2 Hybrid yra tikras inovatorius. Pagal naujausius technologinius standartus sukurtas hečbekas turi daug ką pasiūlyti. 

Didelis dėmesys ateities technologijoms, ekonomiškas, hibridinis jėgos agregatas, drąsūs išorės dizaino sprendimai ir į komfortą orientuotas salono įrangos išdėstymas leidžia su 2 Hybrid keliauti taupiai, saugiai ir patogiai. 

Įveikti atstumus tausojant aplinką ką tik tapo Misija Įmanoma!

PAJAUSKITE, KAIP PILDOMI LŪKESČIAI

Mūsų dažnai klausia „Koks geriausias hibridinis automobilis, kurį siūlote?“. Svarbiausia tokiu atveju nepateikti vienareikšmiško atsakymo, o į klausimą atsakyti klausimu „O ko jūs ieškote?“. Jeigu esate miesto žmogus, kuris nori visada būti mobilus, neprarasti komforto ir džiaugtis ekonomišku automobilio eksploatavimu, geriausiu variantu gali būti 2 Hybrid. 

Jau dabar galite užsiregistruoti bandomajam važiavimui bei išmėginti dinamiškąjį miesto mažylį savo rankomis. Mūsų atstovai jus supažindins su svarbiausiomis jo savybėmis bei atsakys į iškilusius klausimus!

MAZDA HIBRIDAI – DRĄSUS ŽINGSNIS ATEITIES LINK

HIBRIDAS PAGAL JŪSŲ POREIKIUS

Mūsų gamoje yra daugiau nei vienas skirtingas hibridinis automobilis. Modelis CX-60 – geriausias įkraunamas hibridas, pilnas komforto, labai dinamiškas ir puikus ilgai kelionei. Universalusis CX-30, tai Mild Hybrid technologijos etalonas, pasižymintis neprilygstamu universalumu. Na, o 2 Hybrid – nedidelis miesto automobilis su didelėmis hibridinio galios agregato inovacijomis.

Džiaukitės jau dabar

Jums artimiausia Mazda atstovybė pasiruošusi suteikti galimybę išbandyti dominančius automobilius. Keičiantis tendencijoms, gamintojų siūlomiems automobiliams ir visam pasauliui – stovėti vietoje nebėra prasmės. Pats laikas pasiruošti dar geresnei ir žalesnei ateičiai. Sužinokite, kuris automobilis yra geriausias hibridas jums. Sėdę už hibridinio Mazda vairo galite pamatyti, kaip malonu vairuoti automobilį, kuris pritaikytas prie jūsų kasdienybės iššūkių!

 

*- Pagal techninius Mazda CX-60 2.5 PHEV 8AT AWD 327 AG duomenis;
**- Pagal WLTP standartizuotų testų duomenis.

Apsipirkimo įrankiai