MŪSŲ PIRMASIS VISIŠKAI ELEKTRINIS AUTOMOBILIS

NAUJOJI „MAZDA MX-30“

Mazda MX-30

VISIŠKAI NAUJAS, VISIŠKAI ELEKTRINIS, VISIŠKAI „MAZDA“ AUTOMOBILIS

Projektuodami naująjį modelį, atsižvelgėme į kasdienius jūsų poreikius. Įsėskite į erdvų ir dailiai įrengtą saloną. Patirkite unikalų tik „Mazda“ automobiliams būdingą valdymą ir stabilumą. Pasiekite kiekvieną kasdienės kelionės tikslą: nuvykite į darbą, grįžkite namo, aplankykite draugus, užsukite į sporto klubą. Tai alternatyvus miesto visureigis pažangioms žmonėms.

2019 MX 30 SOM All New Mazda MX 30 IG CW 46 1080 X 1080 Px (2)

VAIRAVIMO PATIRTIS - NEABEJOTINAI „MAZDA“ AUTOMOBILIS

Naujajame „Mazda MX-30“ automobilyje juntama „Jinba Ittai“ dvasia. Pavyzdžiui, specialiai sukurta elektrinė sistema „G-Vectoring Control Plus“ užtikrina tikslų ir dinamišką valdymą. Itin tikslus (beveik 50:50 santykiu) masės paskirstymas užtikrina patikimą stabilumą kelyje. Kėbulo konstrukcija „e-Skyactiv Vehicle Architecture“ užtikrina nepakartojamą vairavimo malonumą.

MAZDA MX 30 Interior European Specification 3

DĖMESYS ŽMOGUI SALONAS

Naujojo „Mazda MX-30“ modelio salonas yra suprojektuotas atsižvelgus į vairuotojo ir keleivių poreikius. Nuo it ore pakibusios daiktinės iki aukštos kokybės medžiagų – viskas šio automobilio salone yra skirta ilgaamžiam patogumui ir grožiui užtikrinti. Siekiant tvarumo, automobilio gamybai naudojamos kokybiškos perdirbtos medžiagos.

2019 MX 30 SOM All New Mazda MX 30 Croped

TIK GERIAUSIA SAUGOS ĮRANGA

Naujajame „Mazda MX-30“ modelyje įtaisyta aukščiausios kokybės saugos įranga, taigi jūsų saugumą kelyje užtikrins itin pažangios sistemos, pavyzdžiui, išmanioji stabdžių sistema „Smart City Brake Support“, automobilio padėties eismo juostoje kontrolės sistema „Lane-Keep Assist System“, nematomos zonos stebėjimo sistema „Blind Spot Monitoring“, apie nukrypimą nuo eismo juostos įspėjanti sistema „Lane Departure Warning System“ ir manevruoti padedanti sistema „Turn-Across Traffic“.

2019 MX 30 EU LHD C47 Ext Front House Until

200 km

Visiškai įkrovus automobilio bateriją, nuvažiuojamas maždaug 200 km atstumas, taigi be vargo pasieksite kelionės tikslą ir neteršite aplinkos! Šiam modeliui automobilių gamintojas „Mazda“ pasirinko lengvesnę bateriją, taigi automobilis sunaudoja mažiau energijos, tačiau baterijos pakanka kasdien nuvažiuojamiems atstumams įveikti, t. y. kelionei į darbą, mokyklą, namus ir kt.

BATERIJAI SUTEIKIAMA GARANTIJA

Baterijai suteikiama aštuonerių metų garantija.

Naujajame „Mazda MX-30“ automobilyje įtaisytai baterijai taikoma 8 metų (160 000 km) garantija.

Automobilių gamintojas „Mazda“ garantuoja jūsų elektrinio automobilio kokybę ir ilgaamžiškumą.

Tai patvirtina mūsų suteikiama garantija.

Naujajame „Mazda MX-30“ automobilyje įtaisyta baterija yra kruopščiai parinkta, siekiant apriboti neigiamą poveikį aplinkai, tačiau nesumažinant automobiliu nuvažiuojamo atstumo, kurį paprastai nuvažiuoja šiuolaikiniai miesto gyventojai.

Visa tai lėmė automobilių gamintojo „Mazda“ pasiryžimas tausoti mūsų planetos grožį ir iš esmės sumažinti į aplinką išmetamo CO2 kiekį.

 

ELEKTRINĖS VAROS SISTEMOS PRIVALUMAI

KODĖL TURĖČIAU RINKTIS ELEKTRINĮ AUTOMOBILĮ?

"Kodėl turėčiau pakeisti įprastą automobilį į visiškai elektrinį? Naujasis modelis „Mazda MX-30“ ne tik užtikrina išskirtinį važiavimo malonumą, bet ir pasižymi harmoningai įrengtu salonu, kuriam naudojamos natūralios ir perdirbtos medžiagos. Be to, šis automobilis neteršia aplinkos. Visais atžvilgiais tai puikus pasirinkimas! "

ATSAKYMAI Į JŪSŲ KLAUSIMUS

"Turite klausimų apie naująjį „Mazda MX-30“ automobilį ar elektrinius automobilius apskritai? Pavyzdžiui, apie nuvažiuojamą atstumą, baterijos įkrovimą ar pačią bateriją? Sužinokite atsakymus ir daugiau informacijos mūsų DUK skiltyje."

Mazda MX-30 - INFORMUOKITE MANE

Nurodykite savo kontaktinius duomenis ir sužinokite naujienas bei kainas pirmieji!

Nuotraukoje pateiktas modelis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų rinkoje esančių modelių. Paveikslėlių spalvos ir kai kurios interjero detalės gali skirtis nuo rinkos automobilių. Priedų kainos gali skirtis priklausomai nuo atstovybės.