MŪSŲ PIRMASIS VISIŠKAI ELEKTRINIS AUTOMOBILIS

NAUJOJI „MAZDA MX-30“

VISIŠKAI NAUJAS, VISIŠKAI ELEKTRINIS, VISIŠKAI „MAZDA“ AUTOMOBILIS

Projektuodami naująjį modelį, atsižvelgėme į kasdienius jūsų poreikius. Įsėskite į erdvų ir dailiai įrengtą saloną. Patirkite unikalų tik „Mazda“ automobiliams būdingą valdymą ir stabilumą. Pasiekite kiekvieną kasdienės kelionės tikslą: nuvykite į darbą, grįžkite namo, aplankykite draugus, užsukite į sporto klubą. Tai alternatyvus miesto visureigis pažangioms žmonėms.

MAZDA MX 30 European Specification 3

Naujoji „Mazda MX-30“ yra pirmasis elektrinis šio automobilių gamintojo modelis, pasižymintis elegantiška, stilinga ir aerodinamiška išore. Papildomai užsakoma trijų atspalvių apdaila patraukliai pabrėžia „Kodo“ dizainą, kuris suteikia automobiliui elegancijos, išskirtinumo ir funkcionalumo.

MAZDA MX 30 European Specification 3
MAZDA MX 30 European Specification 2

Naujojoje „Mazda MX-30“ įrengtos akį traukiančios ir itin praktiškos unikalaus dizaino durys su galiniais kilpiniais tvirtinimo elementais (angl. freestyle doors). Durys atidaromos 82 laipsnių kampu, taigi patogiai įsėsite ir išlipsite tiek automobilio priekyje, tiek gale. Be to, unikalaus dizaino durys automobiliui suteikia erdvumo ir išskirtinumo.

MAZDA MX 30 European Specification 2

VISIŠKAI ELEKTRINIS AUTOMOBILIS KIEKVIENAI DIENAI

"Aplenkite minią su naujuoju „Mazda MX-30“ modeliu. Naujasis patraukliu dizainu pasižymintis visiškai elektrinis automobilių gamintojo „Mazda“ automobilis padės prasiskinti kelius. Modelis pasižymi puikia važiavimo dinamika, erdviu salonu, o numatyti komplektacijos variantai leidžia pritaikyti automobilį pagal asmeninius poreikius ir keliauti stilingai. "

SUKURTAS JUMS

"Nelikite nepastebėti ir prasiskinkite kelius su visiškai elektriniu automobiliu, paklūstančiu kiekvienai jūsų komandai. Su naujuoju asmeniniams poreikiams pritaikytu visiškai elektriniu automobiliu „Mazda MX-30“ mėgausitės unikaliu važiavimo pojūčiu. "

KODĖL TURĖČIAU RINKTIS ELEKTRINĮ AUTOMOBILĮ?

ATSAKYMAI Į JŪSŲ KLAUSIMUS

"Turite klausimų apie naująjį „Mazda MX-30“ automobilį ar elektrinius automobilius apskritai? Pavyzdžiui, apie nuvažiuojamą atstumą, baterijos įkrovimą ar pačią bateriją? Sužinokite atsakymus ir daugiau informacijos mūsų DUK skiltyje."