SU KOMPENSACIJA

Elektromobilis MAZDA MX-30 – TIK NUO 24 990 EUR

Elektromobiliai Mazda MX-30

VISIŠKAI NAUJAS, VISIŠKAI ELEKTRINIS, VISIŠKAI „MAZDA“ AUTOMOBILIS

Pirmoje šių metų pusėje „Mazda“ atvertė naują puslapį savo istorijoje ir pristatė pirmąjį elektromobilį – MX-30, o šiandien jį jau galima išbandyti Lietuvoje. Jis išsiskiria ne tik savo varikliu, bet ir dizaino elementais bei netgi pavadinimu – MX raidėmis žymimi itin svarbūs „Mazda“ modeliai.

MAZDA MX 30 European Specification 3

ELEKTRINĖ MAZDA MX-30 SU KOMPENSACIJA – TIK NUO 24 990 EUR!

Nuo gegužės 17 d., galima teikti prašymus kompensacijoms gauti įsigijus gryną elektromobilį. Visos paraiškos priimamos tik elektroniniu būdu per Aplinkos projektų valdymo informacinę sistemą (APVIS). Gyventojams kompensuojama dalis išlaidų už įsigytą elektromobilį. Šiam tikslui iš Klimato kaitos programos skirta 5 mln. eurų. Šiuo kvietimu skatinama įsigyti tik elektra varomus automobilius (Elektromobilis – M1 klasės transporto priemonė, kurioje energija mechaniniam judesiui atlikti tiekiama tik iš elektros energijos kaupiklio.) Pateikusiam tinkamai užpildytą prašymą pareiškėjui bus skiriama vienkartinė 2500 eurų išmoka už įsigytą naudotą elektromobilį arba 5000 eurų kompensacija – už naują.

Mazda MX 30 LT Min

“MAZDA MX-30” PRISTATYTA PER DELFI.LT

Pirmoji visiškai elektrinė „Mazda MX-30“ atvyko į Lietuvą. Praleidote tiesioginę premjerą per DELFI TV? Nieko tokio!

VAŽIUOKITE PIGIAU IR TAUSOKITE GAMTĄ

Automobilio baterija 35.5 kWh, naktinis krovimo tarifas kainuoja 0,046 Eur/kWh (Vilniaus mieste), o įkrova namuose - ~1,63 Eur. Su pilna MAZDA MX-30 baterija galite nuvažiuoti iki 200 km, taigi 100 km kaina Jums - ~0,82 Eur.

Mx 30 Home Lights

NAUJOJI „KODO“ DIZAINO INTERPRETACIJA

Žavinga „Kodo“ dizaino interpretacija, paperkanti savo paprastumu. Pirmąjį mūsų sukurtą visiškai elektrinį modelį atpažinsite iš tiesių linijų, minimalistinių formų ir malonių akiai bruožų. Pamatę jį, kaipmat suprasite, kad tai – neabejotinai „Mazda“ automobilis. Priėję arčiau, pastebėsite išskirtinius dizaino elementus, pavyzdžiui, išskirtinio dizaino priekinius žibintus.

MX 30 Range Daily Min

KASDIENIAMS POREIKIAMS PRITAIKYTA BATERIJA

Tinkamo dydžio baterijos parinkimo metodika leido parinkti bateriją, kuri lengvai gali patenkinti jūsų kasdienius poreikius ir maksimaliai sumažinti poveikį aplinkai. Vidutinis Europos gyventojas nuvažiuoja 48 km per dieną, taigi visiškai įkrautas automobilis įveikia 200 km – to pakanka kasdienėms užduotims įvykdyti, neprarandant važiavimo malonumo.

MX 30 Charging Min

ĮKROVIMAS

Automobilis pateikiamas su „Mode 2“ tipo laidu, prijungiamu prie standartinio kištukinio lizdo, ir „Mode 3“ tipo laidu, prijungiamu prie sieninio įkroviklio. Be to, automobilį galima prijungti prie kintamosios (AC) ir nuolatinės (DC) srovės, taigi bateriją galėsite įkrauti tiek namuose, tiek greito įkrovimo stotelėje. Naudodami 40 kW (DC) įkrovimo šaltinį, „Mazda MX-30“ automobilio bateriją iki 80 procentų įkrausite vos per 30–40 minučių. Su 22 kW (AC) sieniniu įkrovikliu bateriją visiškai įkrausite per 4,5 valandos.

MX 30 Euro NCAP Block Min

„Mazda MX-30“ pasiekia penkių žvaigždučių „Euro NCAP“ įvertinimą

„Euro NCAP“ naujausios bandymų serijos metu visiškai elektrinei „Mazda MX-30“ buvo suteiktas maksimalus penkių žvaigždučių įvertinimas. „Mazda MX-30“ pasirodė įspūdingai visose „Euro NCAP“ testų kategorijose, tačiau su 91% ir 87% vertinimais įspūdingiausiai pasirodė atitinkamose suaugusiųjų ir vaikų kategorijose. 91% yra geriausias iki šiol užregistruotas suaugusiųjų keleivių apsaugos rezultatas tarp visų transporto priemonių, išbandytų pagal naujausius 2020 m. „Euro NCAP“ reitingus.

ATNAUJINTA ELEKTRINIŲ AUTOMOBILIŲ TECHNOLOGIJA
MAZDA MX 30 European Specification 5 (1)

KASDIENIAMS POREIKIAMS PRITAIKYTAS AUTOMOBILIS

Projektuodami modelio bateriją, atsižvelgėme į jūsų kasdienius poreikius ir poveikį aplinkai. Modelyje „Mazda MX-30“ įtaisytas variklis iš karto generuoja didžiausią sukimo momentą ir yra patogiai valdomas.

APŽIŪRĖKITE KOKYBIŠKAI ĮRENGTĄ SALONĄ
Mx 30 Interior

TVARIOS MEDŽIAGOS IR KOKYBIŠKAS DARBAS

„Mazda MX-30“ modelio salonas yra suprojektuotas atsižvelgus į vairuotojo ir keleivių poreikius. Nuo it ore pakibusios daiktinės iki aukštos kokybės medžiagų – viskas šio automobilio salone yra skirta ilgaamžiam patogumui ir grožiui užtikrinti. Siekiant tvarumo, automobilio gamybai naudojamos kokybiškos perdirbtos medžiagos.

200204 Mx 30 Driving Experience 1800X851px (1)

VAIRAVIMO PATIRTIS - NEABEJOTINAI „MAZDA“ AUTOMOBILIS

Naujajame „Mazda MX-30“ automobilyje juntama „Jinba Ittai“ dvasia. Pavyzdžiui, specialiai sukurta elektrinė sistema „G-Vectoring Control Plus“ užtikrina tikslų ir dinamišką valdymą. Itin tikslus (beveik 50:50 santykiu) masės paskirstymas užtikrina patikimą stabilumą kelyje. Kėbulo konstrukcija „e-Skyactiv Vehicle Architecture“ užtikrina nepakartojamą vairavimo malonumą.

BATERIJAI SUTEIKIAMA GARANTIJA

Baterijai suteikiama aštuonerių metų garantija.

Naujajame „Mazda MX-30“ automobilyje įtaisytai baterijai taikoma 8 metų (160 000 km) garantija.

Automobilių gamintojas „Mazda“ garantuoja jūsų elektrinio automobilio kokybę ir ilgaamžiškumą.

Tai patvirtina mūsų suteikiama garantija.

Naujajame „Mazda MX-30“ automobilyje įtaisyta baterija yra kruopščiai parinkta, siekiant apriboti neigiamą poveikį aplinkai, tačiau nesumažinant automobiliu nuvažiuojamo atstumo, kurį paprastai nuvažiuoja šiuolaikiniai miesto gyventojai.

Visa tai lėmė automobilių gamintojo „Mazda“ pasiryžimas tausoti mūsų planetos grožį ir iš esmės sumažinti į aplinką išmetamo CO2 kiekį.

ATSISIŲSKITE KAINORAŠTĮ IR BROŠIŪRĄ Į SAVO EL. PAŠTĄ

Sužinokite apie „Mazda MX-30“ specifikacijas.

ELEKTRINĖS VAROS SISTEMOS PRIVALUMAI

KODĖL TURĖČIAU RINKTIS ELEKTRINĮ AUTOMOBILĮ?

"Kodėl turėčiau pakeisti įprastą automobilį į visiškai elektrinį? Naujasis modelis „Mazda MX-30“ ne tik užtikrina išskirtinį važiavimo malonumą, bet ir pasižymi harmoningai įrengtu salonu, kuriam naudojamos natūralios ir perdirbtos medžiagos. Be to, šis automobilis neteršia aplinkos. Visais atžvilgiais tai puikus pasirinkimas! "

ATSAKYMAI Į JŪSŲ KLAUSIMUS

"Turite klausimų apie naująjį „Mazda MX-30“ automobilį ar elektrinius automobilius apskritai? Pavyzdžiui, apie nuvažiuojamą atstumą, baterijos įkrovimą ar pačią bateriją? Sužinokite atsakymus ir daugiau informacijos mūsų DUK skiltyje."

Apsipirkimo įrankiai

Nuotraukoje pateiktas modelis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų rinkoje esančių modelių. Paveikslėlių spalvos ir kai kurios interjero detalės gali skirtis nuo rinkos automobilių. Priedų kainos gali skirtis priklausomai nuo atstovybės.