Elektromobiliai Mazda MX-30

ELEKTRINĖ MAZDA MX-30 – PASINAUDOKITE VALSTYBINĖ PARAMA, SKIRIAMA ELEKTROMOBILIAMS

Įsigykite elektromobilį „Mazda MX-30“ dabar su specialia iki 2390 nuolaida ir 5000 Valstybės parama.

MX 30 R EV Website

MODELIS MAZDA MX-30 R-EV

PAGAMINTAS JAPONIJOJE: IŠSKIRTINIS ĮKRAUNAMASIS HIBRIDINIS AUTOMOBILIS

JEI TAI BŪTŲ JŪSŲ ANTRASIS AUTOMOBILIS, PIRMASIS LIKTŲ GARAŽE

O kas, jei vienas iš namų ūkio automobilių būtų visiškai elektrinis automobilis? Tikėtina, kad jūsų pirmasis automobilis atliktų nuobodžius darbus, o mieste norėtumėte važiuoti lengvai, tyliai ir ekonomiškai. Dabar galite taip važiuoti su 100% elektrine „Mazda MX-30“.

MX 30 900X750

Pasinaudokite taikoma lengvata elektromobiliams

Savo verslo poreikiams rinkitės elektromobilį MAZDA MX-30. Išskirtinė vairavimo patirtis, ekonomiškos kelionės ir palankios įsigijimo sąlygos šį pasirinkimą daro itin patrauklų. Nuo 2023 metų sausio 1 d. įmonėms, įsigijusioms elektromobilį iki 50 000 eurų, taikoma pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvata, taip pat kartu galioja ir Aplinkos projektų vertinimo agentūros (APVA) įmonėms teikiama 4 000 eurų subsidija. Susidomėjote? Susisiekite su mūsų komanda ir gaukite išsamią informaciją apie verslui taikomas elektrinių automobilių įsigijimo lengvatas.

2020 MX30 Designreview Hero 1800X1900 Min

NAUJOJI „KODO“ DIZAINO INTERPRETACIJA

Žavinga „Kodo“ dizaino interpretacija, paperkanti savo paprastumu. Pirmąjį mūsų sukurtą visiškai elektrinį modelį atpažinsite iš tiesių linijų, minimalistinių formų ir malonių akiai bruožų. Pamatę jį, kaipmat suprasite, kad tai – neabejotinai „Mazda“ automobilis.

MX 30 Charging Min

ĮKROVIMAS

Automobilis pateikiamas su „Mode 2“ tipo laidu, prijungiamu prie standartinio kištukinio lizdo, ir „Mode 3“ tipo laidu, prijungiamu prie sieninio įkroviklio. Be to, automobilį galima prijungti prie kintamosios (AC) ir nuolatinės (DC) srovės, taigi bateriją galėsite įkrauti tiek namuose, tiek greito įkrovimo stotelėje.

MX 30 Exterior

KASDIENIAMS POREIKIAMS PRITAIKYTA BATERIJA

Vidutinis Europos gyventojas nuvažiuoja 48 km per dieną, taigi visiškai įkrautas automobilis įveikia 200 km – to pakanka kasdienėms užduotims įvykdyti, neprarandant važiavimo malonumo.

Elektromobilio privalumai
MX 30 Euro NCAP Block Min

„Mazda MX-30“ pasiekia penkių žvaigždučių „Euro NCAP“ įvertinimą

„Euro NCAP“ naujausios bandymų serijos metu visiškai elektrinei „Mazda MX-30“ buvo suteiktas maksimalus penkių žvaigždučių įvertinimas. 91% yra geriausias iki šiol užregistruotas suaugusiųjų keleivių apsaugos rezultatas tarp visų transporto priemonių, išbandytų pagal naujausius 2020 m. „Euro NCAP“ reitingus.

ATNAUJINTA ELEKTRINIŲ AUTOMOBILIŲ TECHNOLOGIJA
2019 MX 30 EU LHD C51 Ext RQ Charging Until Oct 22Th 2024 Revised20191018 Png Min

KASDIENIAMS POREIKIAMS PRITAIKYTAS AUTOMOBILIS

Projektuodami modelio bateriją, atsižvelgėme į jūsų kasdienius poreikius ir poveikį aplinkai. Modelyje „Mazda MX-30“ įtaisytas variklis iš karto generuoja didžiausią sukimo momentą ir yra patogiai valdomas.

APŽIŪRĖKITE KOKYBIŠKAI ĮRENGTĄ SALONĄ
Mx 30 Interior

TVARIOS MEDŽIAGOS IR KOKYBIŠKAS DARBAS

„Mazda MX-30“ modelio salonas yra suprojektuotas atsižvelgus į vairuotojo ir keleivių poreikius. Nuo it ore pakibusios daiktinės iki aukštos kokybės medžiagų – viskas šio automobilio salone yra skirta ilgaamžiam patogumui ir grožiui užtikrinti. Siekiant tvarumo, automobilio gamybai naudojamos kokybiškos perdirbtos medžiagos.

200204 Mx 30 Driving Experience 1800X851px (1)

VAIRAVIMO PATIRTIS - NEABEJOTINAI „MAZDA“ AUTOMOBILIS

„Mazda MX-30“ automobilyje juntama „Jinba Ittai“ dvasia. Pavyzdžiui, specialiai sukurta elektrinė sistema „G-Vectoring Control Plus“ užtikrina tikslų ir dinamišką valdymą. Itin tikslus (beveik 50:50 santykiu) masės paskirstymas užtikrina patikimą stabilumą kelyje. Kėbulo konstrukcija „e-Skyactiv Vehicle Architecture“ užtikrina nepakartojamą vairavimo malonumą.

ATSISIŲSKITE KAINORAŠTĮ IR BROŠIŪRĄ Į SAVO EL. PAŠTĄ

Sužinokite apie „Mazda MX-30“ specifikacijas.

ELEKTRINĖS VAROS SISTEMOS PRIVALUMAI

KODĖL TURĖČIAU RINKTIS ELEKTRINĮ AUTOMOBILĮ?

Kodėl turėčiau pakeisti įprastą automobilį į visiškai elektrinį? „Mazda MX-30“ ne tik užtikrina išskirtinį važiavimo malonumą, bet ir pasižymi harmoningai įrengtu salonu, kuriam naudojamos natūralios ir perdirbtos medžiagos. Be to, šis automobilis neteršia aplinkos. Visais atžvilgiais tai puikus pasirinkimas!

ATSAKYMAI Į JŪSŲ KLAUSIMUS

Turite klausimų apie „Mazda MX-30“ automobilį ar elektrinius automobilius apskritai? Pavyzdžiui, apie nuvažiuojamą atstumą, baterijos įkrovimą ar pačią bateriją? Sužinokite atsakymus ir daugiau informacijos mūsų DUK skiltyje.

Apsipirkimo įrankiai

Nuotraukoje pateiktas modelis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų rinkoje esančių modelių. Paveikslėlių spalvos ir kai kurios interjero detalės gali skirtis nuo rinkos automobilių. Priedų kainos gali skirtis priklausomai nuo atstovybės.

* Įkrovimo laikas skirsis priklausomai nuo įvairių veiksnių, įskaitant naudojamo įkroviklio galią, aplinkos temperatūrą ir akumuliatoriaus būseną.