Pirmoji visiškai elektrinė “Mazda”

NAUJOJI „MAZDA MX-30“

Elektromobiliai Mazda MX-30

VISIŠKAI NAUJAS, VISIŠKAI ELEKTRINIS, VISIŠKAI „MAZDA“ AUTOMOBILIS

Projektuodami naująjį modelį, atsižvelgėme į kasdienius jūsų poreikius. Įsėskite į erdvų ir dailiai įrengtą saloną. Patirkite unikalų tik „Mazda“ automobiliams būdingą valdymą ir stabilumą. Pasiekite kiekvieną kasdienės kelionės tikslą: nuvykite į darbą, grįžkite namo, aplankykite draugus, užsukite į sporto klubą. Tai alternatyvus miesto visureigis pažangiems žmonėms. Į Lietuvą pirmieji automobiliai atvyksta jau spalio mėnesį

MAZDA MX 30 European Specification 3

Ar žinote, kad Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija priėmė įsakymą, kuris skatina elektromobilių įsigijimą fiziniams asmenims?

Asmuo įsigijęs ir savo vardu įregistravęs naują elektromobilį, pateikęs ministerijai prašymą gali gauti vienetinę net 4000 € kompensacinę išmoką. Pasinaudokite šia parama įsigydami “Mazda MX-30” ir atgaukite 4000 €!

Mx 30 Home Lights

NAUJOJI „KODO“ DIZAINO INTERPRETACIJA

Žavinga naujoji „Kodo“ dizaino interpretacija, paperkanti savo paprastumu. Pirmąjį mūsų sukurtą visiškai elektrinį modelį atpažinsite iš tiesių linijų, minimalistinių formų ir malonių akiai bruožų. Pamatę jį, kaipmat suprasite, kad tai – neabejotinai „Mazda“ automobilis. Priėję arčiau, pastebėsite išskirtinius dizaino elementus, pavyzdžiui, išskirtinio dizaino priekinius žibintus.

MX 30 Range Daily Min

KASDIENIAMS POREIKIAMS PRITAIKYTA BATERIJA

Tinkamo dydžio baterijos parinkimo metodika leido parinkti bateriją, kuri lengvai gali patenkinti jūsų kasdienius poreikius ir maksimaliai sumažinti poveikį aplinkai. Vidutinis Europos gyventojas nuvažiuoja 48 km per dieną, taigi visiškai įkrautas automobilis įveikia 200 km – to pakanka kasdienėms užduotims įvykdyti, neprarandant važiavimo malonumo.

MX 30 Charging Min

ĮKROVIMAS

Automobilis pateikiamas su „Mode 2“ tipo laidu, prijungiamu prie standartinio kištukinio lizdo, ir „Mode 3“ tipo laidu, prijungiamu prie sieninio įkroviklio. Be to, automobilį galima prijungti prie kintamosios (AC) ir nuolatinės (DC) srovės, taigi bateriją galėsite įkrauti tiek namuose, tiek greito įkrovimo stotelėje. Naudodami 50 kW (DC) įkrovimo šaltinį, naujojo „Mazda MX-30“ automobilio bateriją iki 80 procentų įkrausite vos per 30–40 minučių. Su 22 kW (AC) sieniniu įkrovikliu bateriją visiškai įkrausite per 4,5 valandos.

ATNAUJINTA ELEKTRINIŲ AUTOMOBILIŲ TECHNOLOGIJA
MAZDA MX 30 European Specification 5 (1)

KASDIENIAMS POREIKIAMS PRITAIKYTAS AUTOMOBILIS

Projektuodami naujojo modelio bateriją, atsižvelgėme į jūsų kasdienius poreikius ir poveikį aplinkai. Modelyje „Mazda MX-30“ įtaisytas variklis iš karto generuoja didžiausią sukimo momentą ir yra patogiai valdomas.

APŽIŪRĖKITE KOKYBIŠKAI ĮRENGTĄ SALONĄ
Mx 30 Interior

TVARIOS MEDŽIAGOS IR KOKYBIŠKAS DARBAS

Naujojo „Mazda MX-30“ modelio salonas yra suprojektuotas atsižvelgus į vairuotojo ir keleivių poreikius. Nuo it ore pakibusios daiktinės iki aukštos kokybės medžiagų – viskas šio automobilio salone yra skirta ilgaamžiam patogumui ir grožiui užtikrinti. Siekiant tvarumo, automobilio gamybai naudojamos kokybiškos perdirbtos medžiagos.

200204 Mx 30 Driving Experience 1800X851px (1)

VAIRAVIMO PATIRTIS - NEABEJOTINAI „MAZDA“ AUTOMOBILIS

Naujajame „Mazda MX-30“ automobilyje juntama „Jinba Ittai“ dvasia. Pavyzdžiui, specialiai sukurta elektrinė sistema „G-Vectoring Control Plus“ užtikrina tikslų ir dinamišką valdymą. Itin tikslus (beveik 50:50 santykiu) masės paskirstymas užtikrina patikimą stabilumą kelyje. Kėbulo konstrukcija „e-Skyactiv Vehicle Architecture“ užtikrina nepakartojamą vairavimo malonumą.

BATERIJAI SUTEIKIAMA GARANTIJA

Baterijai suteikiama aštuonerių metų garantija.

Naujajame „Mazda MX-30“ automobilyje įtaisytai baterijai taikoma 8 metų (160 000 km) garantija.

Automobilių gamintojas „Mazda“ garantuoja jūsų elektrinio automobilio kokybę ir ilgaamžiškumą.

Tai patvirtina mūsų suteikiama garantija.

Naujajame „Mazda MX-30“ automobilyje įtaisyta baterija yra kruopščiai parinkta, siekiant apriboti neigiamą poveikį aplinkai, tačiau nesumažinant automobiliu nuvažiuojamo atstumo, kurį paprastai nuvažiuoja šiuolaikiniai miesto gyventojai.

Visa tai lėmė automobilių gamintojo „Mazda“ pasiryžimas tausoti mūsų planetos grožį ir iš esmės sumažinti į aplinką išmetamo CO2 kiekį.

 

ELEKTRINĖS VAROS SISTEMOS PRIVALUMAI

KODĖL TURĖČIAU RINKTIS ELEKTRINĮ AUTOMOBILĮ?

"Kodėl turėčiau pakeisti įprastą automobilį į visiškai elektrinį? Naujasis modelis „Mazda MX-30“ ne tik užtikrina išskirtinį važiavimo malonumą, bet ir pasižymi harmoningai įrengtu salonu, kuriam naudojamos natūralios ir perdirbtos medžiagos. Be to, šis automobilis neteršia aplinkos. Visais atžvilgiais tai puikus pasirinkimas! "

ATSAKYMAI Į JŪSŲ KLAUSIMUS

"Turite klausimų apie naująjį „Mazda MX-30“ automobilį ar elektrinius automobilius apskritai? Pavyzdžiui, apie nuvažiuojamą atstumą, baterijos įkrovimą ar pačią bateriją? Sužinokite atsakymus ir daugiau informacijos mūsų DUK skiltyje."

Nuotraukoje pateiktas modelis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų rinkoje esančių modelių. Paveikslėlių spalvos ir kai kurios interjero detalės gali skirtis nuo rinkos automobilių. Priedų kainos gali skirtis priklausomai nuo atstovybės.

Apsipirkimo įrankiai