PAGAMINTAS JAPONIJOJE: IŠSKIRTINIS ĮKRAUNAMASIS HIBRIDINIS AUTOMOBILIS

MODELIS MAZDA MX-30 R-EV

VIEN TIK ELEKTRINIS REŽIMAS KIEKVIENOJE KELIONĖJE

Japonijoje pagamintas patrauklusis „Mazda MX-30 R-EV“ modelis yra išties išskirtinis įkraunamasis hibridinis automobilis. Tik elektrinio variklio varomas modelis leis mėgautis kiekviena kelionės akimirka ir „Mazda“ automobiliams būdingu maloniu vairavimu. Vien tik elektrinio režimo pakaks kasdieniams poreikiams patenkinti, o tolimesnėse kelionėse nereikės ieškoti įkrovimo stotelių.

NAUJA ELEKTRINIŲ AUTOMOBILIŲ KATEGORIJA

SUSIPAŽINKITE SU HIBRIDINIU AUTOMOBILIU, KURIS VISADA VAROMAS ELEKTRINIO VARIKLIO

900 442 Media Promo Phev

„Mazda MX-30 R-EV“ yra unikalus įkraunamasis hibridinis automobilis. Tai dar vienas kokybiško Japonijos meistrų darbo ir „Mazda“ automobiliams būdingo malonaus vairavimo pavyzdys. Automobilyje įtaisytas benzininis variklis naudojamas tik baterijai įkrauti. Elektriniu režimu galima nuvažiuoti 85 km, todėl kasdienėse kelionėse vidaus degimo variklio tikrai nepasigesite, o tolimesnėse kelionėse galimybę jį naudot turėsitei visada.

900 442 Media Promo Phev
MODELIO VERSIJA „MAZDA MX-30 R-EV EDITION R“

SUSIPAŽINKITE SU MODELIO VERSIJA „EDITION R“

Modelio versija „Edition R“ skirta rotorinio variklio sugrįžimui paminėti. Automobilių gamintojas „Mazda“ pirmasis pasaulyje sėkmingai savo automobiliuose įdiegė rotorinį variklį su dviem rotoriais. Jis puikiai įkūnija mūsų iššūkių nebijančią dvasią ir užima svarbią vietą mūsų istorijoje. Šiuo specialiosios laidos modeliu siekėme išreikšti pagarbą legendiniam „Mazda“ varikliui, kurio varomas automobilis 1991 m. iškovojo pergalę 24 valandų Le Mano lenktynėse.

Background 1800X650

Mazda MX-30 R-EV INFORMUOKITE MANE

Nurodykite savo kontaktinius duomenis ir sužinokite naujienas bei pirmieji!