PAGAMINTAS JAPONIJOJE: IŠSKIRTINIS ĮKRAUNAMASIS HIBRIDINIS AUTOMOBILIS

MODELIS MAZDA MX-30 R-EV

VIEN TIK ELEKTRINIS REŽIMAS KIEKVIENOJE KELIONĖJE

Japonijoje pagamintas patrauklusis „Mazda MX-30 R-EV“ modelis yra išties išskirtinis įkraunamasis hibridinis automobilis. Tik elektrinio variklio varomas modelis leis mėgautis kiekviena kelionės akimirka ir „Mazda“ automobiliams būdingu maloniu vairavimu. Vien tik elektrinio režimo pakaks kasdieniams poreikiams patenkinti, o tolimesnėse kelionėse nereikės ieškoti įkrovimo stotelių.

2024 CIJ MX 30 R EV Sideshot25 1

RŪPESČIŲ NEKELIANTIS VAŽIAVIMAS ELEKTRINIU REŽIMU

Elektros energija – baterijai įkrauti, benzinas – Vankelio varikliui. Modelio versija „Mazda MX-30 R-EV“ palaiko iki 37 kW sparčiojo įkrovimo (CCS) funkciją. Bateriją taip pat galima įkrauti naudojant ne didesnės kaip 11 kW galios standartinį įkroviklį – tai padaryti leidžia automobilyje integruotas trijų fazių įkrovimo įtaisas. Vankelio varikliui skirto degalų bako talpa siekia 50 l, taigi galėsite mėgautis rūpesčių nekeliančiu važiavimu elektriniu režimu ir nuvažiuoti iki 680 km atstumą be poreikio papildomai įkrauti bateriją. Ši modelio versija – tai lyg įkraunamasis hibridas su automobilyje integruota įkrovimo stotele!

MX 30 REV 900 442 Mazda

MODELIUI „MAZDA MX-30 R-EV“ SUTEIKTAS AUKŠČIAUSIAS PENKIŲ ŽVAIGŽDUČIŲ „EURO NCAP“ SAUGUMO ĮVERTINIMAS

Atlikus naujausius „Euro NCAP“ bandymus, įkraunamajam hibridiniam modeliui „Mazda MX-30 e-Skyactiv R-EV“ suteiktas aukščiausias penkių žvaigždučių įvertinimas. Įvertinimas grindžiamas griežtais nepriklausomais avariniais bandymais ir išsamia vairuotojui skirtų pagalbinių sistemų, pasyviosios saugos ir pažangių aktyviosios saugos technologijų analize. Peržiūrėkite mūsų paruoštą modelio MX-30 bukletą ir sužinokite daugiau apie modelio versiją „MX-30 R-EV“ bei jos savybes!

MX 30 REV 900 442 Mazda
NAUJA ELEKTRINIŲ AUTOMOBILIŲ KATEGORIJA

SUSIPAŽINKITE SU HIBRIDINIU AUTOMOBILIU, KURIS VISADA VAROMAS ELEKTRINIO VARIKLIO

900 442 Media Promo Phev

„Mazda MX-30 R-EV“ yra unikalus įkraunamasis hibridinis automobilis. Tai dar vienas kokybiško Japonijos meistrų darbo ir „Mazda“ automobiliams būdingo malonaus vairavimo pavyzdys. Vankelio variklis turi generatorių, 50 litrų talpos degalų baką ir yra naudojamas tik elektrai gaminti, kad važiuojant beveik be vibracijos įkrautų automobilio bateriją. Ilgesnėse kelionėse jis padidina nuvažiuojamą atstumą net iki 680 km. Elektriniu režimu galima nuvažiuoti 85 km, todėl kasdienėse kelionėse vidaus degimo variklio tikrai nepasigesite, o tolimesnėse kelionėse galimybę jį naudot turėsitei visada.

900 442 Media Promo Phev
MODELIO VERSIJA „MAZDA MX-30 R-EV EDITION R“
2024 MX 30 R EV Edition R 1500X800

Modelio versija „Edition R“ skirta rotorinio variklio sugrįžimui paminėti. Automobilių gamintojas „Mazda“ pirmasis pasaulyje sėkmingai savo automobiliuose įdiegė rotorinį variklį su dviem rotoriais. Jis puikiai įkūnija mūsų iššūkių nebijančią dvasią ir užima svarbią vietą mūsų istorijoje. Šiuo specialiosios laidos modeliu siekėme išreikšti pagarbą legendiniam „Mazda“ varikliui, kurio varomas automobilis 1991 m. iškovojo pergalę 24 valandų Le Mano lenktynėse.

2024 MX 30 R EV Edition R 1500X800

IŠSKIRTINĖS MODELIO VERSIJOS „EDITION R“ SAVYBĖS

Modelio versija „Mazda MX-30 R-EV Edition R“ papildyta stilingomis detalėmis (tokiomis kaip subtilūs oranžinės spalvos akcentai salone), kurios neleis užmiršti, kad vairuojate automobilį su rotoriniu varikliu. Šios komplektacijos automobiliams taip pat siūlomas kelių atspalvių eksterjeras su „Maroon Rouge“ spalvos stogu ir papildomai užsakomas paketas „Premium Package“ su visais jame numatytais priedais.

REGISTRUOKITĖS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI IR IŠBANDYKITE MAZDA MX-30