DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE ELEKTROMOBILIUS

"Kelyje matome vis daugiau elektrinių automobilių, o visiškai elektriniai automobiliai yra naujausias šios jaudinančios mobilumo revoliucijos etapas. Vis daugiau žmonių pastebi elektrinių automobilių (EA) privalumus, net jei patys nėra jų turėję ar vairavę. Toliau pateikiame keletą dažniausiai užduodamų klausimų ir atsakymus į juos. "

  • Nuvažiuojamas atstumas yra apie 200 km (WLTP), tačiau atstumą gali įtakoti daug veiksnių, tokių kaip vairavimo stilius ar oras.

  • "Taip. Nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo oro sąlygų, važiavimo greičio ir automobilyje esančios elektrinės įrangos, pavyzdžiui, oro kondicionavimo sistemos ar šildomų sėdynių, naudojimo ypatumų."

  • "Taip, naujajame „Mazda MX-30“ automobilyje įtaisytai baterijai taikoma aštuonerių metų arba 160 000 kilometrų (priklausomai nuo to, kuri data bus ankstesnė) garantija. Netikėtai atsiradus gedimui, garantija apima visas baterijos remonto ir (arba) keitimo išlaidas. "

  • "Įkrauti automobilį itin paprasta: procedūra nesiskiria nuo bet kurio kito elektrinio automobilio įkrovimo procedūros. Tiesiog prijunkite automobilį prie namuose įtaisyto sieninio įkroviklio ar bet kurios viešosios įkrovimo stotelės. Mes rekomenduojame naudoti sieninį įkroviklį, nes su juo patogiai įkrausite bateriją neišvykdami iš namų. Automobilį taip pat galite prijungti prie buitinio kištukinio lizdo, tačiau šiuo būdu krauti bateriją trunka ilgiausiai ir jis nerekomenduojamas reguliariam baterijos įkrovimui."

  • "Šį automobilį įkrausite bet kurioje viešojoje įkrovimo stotelėje, kurioje įrengtas kombinuotosios įkrovimo sistemos (CCS) ar 2 tipo kištukinis lizdas. Automobilį taip pat galite įkrauti namuose, naudodami sieninį įkroviklį ar buitinį kištukinį lizdą."

Mazda MX 30 LT Min

“MAZDA MX-30” PRISTATYTA PER DELFI.LT

Pirmoji visiškai elektrinė „Mazda MX-30“ atvyko į Lietuvą. Praleidote tiesioginę premjerą per DELFI TV? Nieko tokio!

Apsipirkimo įrankiai