MAZDA MX-30 SUKURTAS JUMS

"Nelikite nepastebėti ir prasiskinkite kelius su visiškai elektriniu automobiliu, paklūstančiu kiekvienai jūsų komandai. Su naujuoju asmeniniams poreikiams pritaikytu visiškai elektriniu automobiliu „Mazda MX-30“ mėgausitės unikaliu važiavimo pojūčiu."

DIZAINAS
Perdirbtos medžiagos
MAZDA MX 30 Center Console European Specification (2)

Natūralumo pojūtį

Aukštos kokybės perdirbtos salono medžiagos ir rankų darbo kamštiniai apdailos elementai teikia jaukumo ir natūralumo pojūtį. Modernaus dizaino „Mazda MX-30“ automobilių gamybai daugiausia naudojamos perdirbtos medžiagos.

Praktiškos unikalaus dizaino durys

Naujojoje „Mazda MX-30“ įrengtos akį traukiančios ir itin praktiškos unikalaus dizaino durys su galiniais kilpiniais tvirtinimo elementais (angl. freestyle doors). Durys atidaromos 82 laipsnių kampu, taigi patogiai įsėsite ir išlipsite tiek automobilio priekyje, tiek gale. Be to, unikalaus dizaino durys automobiliui suteikia erdvumo ir išskirtinumo.

MAZDA MX 30 European Specification 3

ELEGANTIŠKA, STILINGA IR AERODINAMIŠKA IŠORE

Naujoji „Mazda MX-30“ yra pirmasis elektrinis šio automobilių gamintojo modelis, pasižymintis elegantiška, stilinga ir aerodinamiška išore. Papildomai užsakoma trijų atspalvių apdaila patraukliai pabrėžia „Kodo“ dizainą, kuris suteikia automobiliui elegancijos, išskirtinumo ir funkcionalumo.

MAZDA MX 30 European Specification 3

UŽSIREGISTRUOKITE IR GAUKITE NAUJIENAS PIRMIEJI

"Nebeieškokite naujienų patys – naujausią informaciją jums pateiksime elektroniniu paštu. Registruokitės jau dabar ir nepraleiskite naujienų, susijusių su naujuoju „Mazda MX-30“ automobiliu. "