„MAZDA MX-30“ IŠORĖ

SUSIPAŽINKITE SU ŽAVINGU NAUJUOJU MŪSŲ ŠEIMOS NARIU

Naujoji „Mazda MX-30“ yra pirmasis elektrinis šio automobilių gamintojo modelis, pasižymintis elegantiška ir stilinga išore. Į žmogų orientuotas „Kodo“ dizainas suteikia automobiliui išraiškingumo, taip pat lengvumo ir dinamiško gyvybingumo pojūtį ir pabrėžia tai, kas svarbiausia – paprastumą ir galią. Moderni trijų atspalvių apdaila patraukliai pabrėžia aptakias kėbulo linijas.

2019 MX 30 EU LHD C11 Ext Top Door Opening Revised 20191018 Png Min

NAUJOJI „KODO“ DIZAINO INTERPRETACIJA

Įvertinkite išskirtines modelio „Mazda MX-30“ savybes: unikalaus dizaino dureles su galiniais kilpiniais tvirtinimo elementais (angl. freestyle doors), „Mazda“ visureigiams būdingą stilių, minimalistinio dizaino priekinę dalį ir subtilias kėbulo linijas. Šioje „Kodo“ dizaino interpretacijoje atsisakėme nereikalingų detalių. Įgyvendindami šį į žmogų orientuotą dizainą, siekėme visiško minimalizmo.

KRUOPŠČIAI APGALVOTAS IR NEĮTIKĖTINAI PATRAUKLUS

PAŽVELKITE Į AUTOMOBILIO SALONĄ

Skoningai suprojektuotame modelio „Mazda MX-30“ salone dera komfortas, grožis, minimalistinis dizainas ir kruopščiai parinktos kokybiškos medžiagos.

PRIGIMTINIS PAPRASTUMAS

Tobulai rafinuota – nuo malonių akiai bruožų iki elegantiškų kėbulo linijų – modelio „Mazda MX-30“ išorė yra puikus minimalistinio dizaino pavyzdys. Automobilyje įtaisytos išskirtinio dizaino durys (angl. freestyle doors) teikia malonų lengvumo ir laisvės pojūtį.

2019 MX 30 EU LHD C48 Ext Front Logo

PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Modelyje „Mazda MX-30“ yra įtaisyti išskirtinio dizaino LED priekiniai žibintai, pasižymintys neįtikėtina precizija ir teikiantys gelmės pojūtį.

MODELYJE „MAZDA MX-30“ NAUDOJAMOS TECHNOLOGIJOS

Parinkę tinkamą baterijos dydį, sukūrėme bateriją, kuri tobulai atitiks kasdienius jūsų poreikius ir maksimaliai sumažins poveikį aplinkai. Skaitykite toliau, norėdami sužinoti daugiau informacijos apie automobilyje įdiegtas ryšio sistemas ir modelio „Mazda MX-30“ įkrovimo būdus.

Apsipirkimo įrankiai