ATVIRAS, ERDVUS IR PATOGUS

MODELIO „MAZDA MX-30“ SALONAS

ATVIRUMO POJŪTIS

Salonas, kuris įkvepia bendrauti. Atviroje salono erdvėje keleiviai galės laisvai bendrauti tarpusavyje. Be to, su naujausia „Mazda Connect“ sistemos versija galėsite patogiai naudotis įvairiomis savo išmaniojo telefono funkcijomis. Kokybiškai salono apdailai panaudotos kruopščiai parinktos medžiagos kuria modernią ir patogią aplinką.

STILINGI IR KRUOPŠČIAI APGALVOTI SALONO APDAILOS VARIANTAI

Rinkitės iš dviejų modelio „Mazda MX-30“ salono apdailos variantų: apdailos varianto „Modern Confidence“, pasižyminčio išraiškinga, modernia išvaizda (šiam apdailos variantui naudojama dirbtinė oda, šviesiai pilkos spalvos tekstilė ir kamštinė medžiaga), ir apdailos varianto „Industrial Vintage“, kuriame rudos spalvos dirbtinė oda derinama su mėlynos spalvos tekstile ir tamsesnio atspalvio kamštine medžiaga.

MAZDA MX 30 Interior European Specification 3

VISIŠKAS KOMFORTAS IR VAŽIAVIMO MALONUMAS

Priekinės šio modelio sėdynės yra ypač patogios: vairuotojas ir keleiviai gali mėgautis nevaržoma bendravimo laisve. Laisva erdvė, esanti po it ore pakibusia centrine daiktine, tik dar labiau sustiprina šį bendrumo jausmą. Šiek tiek lenktos galinės sėdynės užtikrina neįtikėtiną komfortą.

MODERNAUS DIZAINO IR FUNKCIONALUMO DERINYS

IT ORE PAKIBUSI CENTRINĖ DAIKTINĖ

Moderni, it ore pakibusi daiktinė yra patogi ir funkcionali: daiktus galėsite sudėti ne tik į ją, bet ir po ja. Be to, daiktinėje yra įtaisytas ir maitinimo lizdas. Atvira ir patogia daiktine, pagrįsta į žmogų orientuota dizaino filosofija, vairuotojas galės naudotis nenuleisdamas akių nuo kelio.

MODELYJE „MAZDA MX-30“ NAUDOJAMOS TECHNOLOGIJOS

"Technologijų puslapyje rasite dar daugiau informacijos apie tinkamo dydžio baterijos parinkimo procesą, padėjusį sukurti jūsų kasdieniams poreikiams tobulai pritaikytą bateriją. Skaitykite toliau, norėdami sužinoti daugiau informacijos apie automobilyje įdiegtas ryšio sistemas ir modelio „Mazda MX-30“ įkrovimo būdus. "

Mx 30 Interior

GARSO SISTEMA „BOSE“

Jei garso sistemos „Mazda Harmonic Acoustics“ jums nepakanka, galite rinktis garso sistemą „Bose“ su papildomu žemųjų dažnių garsiakalbiu bagažinėje ir 8 colių skersmens centriniu garsiakalbiu. Su įmonių „Mazda“ ir „Bose“ bendrai sukurta garso sistema galėsite nevaržomai mėgautis muzika.

ATSAKYMAI Į JŪSŲ KLAUSIMUS

Turite klausimų apie naująjį „Mazda MX-30“ automobilį ar elektrinius automobilius apskritai? Pavyzdžiui, apie nuvažiuojamą atstumą, baterijos įkrovimą ar pačią bateriją? Sužinokite atsakymus ir daugiau informacijos mūsų DUK skiltyje.

Apsipirkimo įrankiai