Elektrinės mašinos „MAZDA MX-30“ SAUGUMAS

ELEKTRINIAM AUTOMOBILIUI PRITAIKYTOS SAUGOS SISTEMOS

Naujajame modelyje „Mazda MX-30“ profesionaliai integruotos saugos sistemos, tokios kaip aktyviosios, pasyviosios ir baterijos saugos priemonės, užtikrina ne tik malonų, bet ir itin saugų bei patikimą vairavimą.

PAŽANGIOSIOS SAUGUMO SISTEMOS
200203 768 384 Timeline Usp Mobile 02 E Gvc

SAUGESNĮ VAIRAVIMĄ UŽTIKRINANČIOS SISTEMOS

Itin tvirtas modelio „Mazda MX-30“ kėbulas yra pritaikytas atlaikyti susidūrimo metu patiriamus smūgius. Speciali konstrukcija saugo bateriją ir užtikrina visišką automobilyje esančių asmenų apsaugą nuo aukštosios įtampos keliamo pavojaus įvykus mažai tikėtinam nelaimingam atsitikimui.

Mx 30 Battery Warranty

VISIŠKA RAMYBĖ 8 METUS

BATERIJAI SUTEIKIAMA GARANTIJA

Neabejojame specialiai „Mazda MX-30“ automobiliams sukurtos baterijos patvarumu ir ilgaamžiškumu. Būtent todėl garantuojame, kad ji tarnaus ne mažiau kaip 8 metus arba 160 000 km, taigi galėsite pasikliauti savo kelionių bendražygiu ir būti tikri, kad jis tenkins jūsų kasdienius poreikius ne vienus metus.

ATSAKYMAI Į JŪSŲ KLAUSIMUS

"Turite klausimų apie naująjį „Mazda MX-30“ automobilį ar elektrinius automobilius apskritai? Pavyzdžiui, apie nuvažiuojamą atstumą, baterijos įkrovimą ar pačią bateriją? Sužinokite atsakymus ir daugiau informacijos mūsų DUK skiltyje."

Apsipirkimo įrankiai