2020 METŲ MODELIS „MAZDA MX-5 RF“ ĮRANGA

Mx 5 Rf Hero City Sm

Neprilygstama galia po variklio dangčiu

Kaip niekad dinamiškas važiavimas Galingi varikliai pasižymi geresnėmis eksploatacinėmis savybėmis ir atitinka griežtus išmetamų teršalų kiekio reikalavimus, nustatytus standarte „EURO 6d-TEMP“. Modelis „Mazda MX-5“ siūlomas su dviem „Skyactiv“ technologija pagrįstais atnaujinto dizaino varikliais. Galėsite rinktis 132 AG (6,3 l/100 km, 143 g/km) arba 184 AG (6,9 l/100 km, 155 g/km) variklį.

TO NEĮMANOMA NUPASAKOTI, IŠBANDYKITE 2020 METŲ MODELĮ „MAZDA MX-5“

Daugiau komponentų, kurie prikaustys žvilgsnius
2019 MX 5 Seat Updeitots

„Napa“ oda aptrauktos sėdynės

Tiek modelio versijoje su minkštu stogu, tiek su kietu stogu (RF) yra įtaisytos perforuota oda aptrauktos sėdynės, suteikiančios automobiliui sportinę išvaizdą. Be to, perforuota oda geriau sugeria triukšmą. Maloni liesti natūrali oda ir geresnė garso izoliacija leis nevaržomai mėgautis dinamišku 2020 metų modelio „Mazda MX-5 RF“ vairavimu. Dabar galite rinktis ir „Burgundy“ spalvos sėdynes su „Gray“ spalvos siūlėmis.

2019 MX 5 IPM3 Softtop UK RHD C04 Ext Front Png Min

16 colių skersmens kaltiniai aliuminio ratlankiai „Rays“

Koncernas „Mazda“ ir įmonė „Rays“ kartu sukūrė itin lengvus ir patvarius 16X7J dydžio aliumininius ratlankius, skirtus 30-ojo jubiliejinio leidimo „Mazda MX-5“ modeliui. Palikite įspūdį su plonais stipinais ir tamsiai pilkos spalvos („Dark Gunmetal Gray“) apdaila. Be to, su kaltiniais ratlankiais sumažėja nelaikoma masė, taigi važiuoti bus dar maloniau.

TECHNOLOGIJOS
2019 MX 5 IPM3 RF US LHD BRD22 Int IP Red Png Min

pažangioji informacijos

Nuo palydovinės navigacijos iki laisvų rankų muzikos, žinučių ir telefono skambučių – pažangioji informacijos ir pramogų sistema padeda palaikyti ryšį.

TECHNINĖS SAVYBĖS
MX 5 RF Street Small

Saugesnis

Įrangos paketas „i-ACTIVSENSE“ su išmaniąja stabdžių sistema „Smart City Brake Support“ ir galiniais jutikliais automobiliui statyti užtikrins saugumą kiekvienoje kelionėje ir leis sutelkti dėmesį į tai, kas išties svarbu – į vairavimo malonumą. Naujajame modelyje įdiegta sistema „Lane Departure Warning“, įspėjanti apie nukrypimą nuo važiuojamosios kelio dalies, nematomos zonos stebėjimo sistema ir įspėjimo apie iš galo artėjančius automobilius sistema leis mėgautis itin smagiu ir saugiu vairavimu.

Apsipirkimo įrankiai