MAZDA MX-5 Įranga

Kiekvienas 2020 metų modelio „Mazda MX-5“ dizaino elementas yra skirtas užtikrinti ryšiui tarp vairuotojo ir automobilio, taigi mėgausitės neprilygstamu vairavimo malonumu. Su šiuo automobiliu lengvai įveiksite staigius posūkius ir manevruosite miesto gatvėmis, taigi kiekviena kelionė bus neužmirštama.

Atraskite 2020 metų modelio „Mazda MX-5“ grožį
2019 MX 5 IPM3 Softtop City

AKĮ TRAUKIANTIS SPORTINIS AUTOMOBILIS

Gerbėjus visame pasaulyje sužavėjusia „Kodo“ dizaino filosofija pagrįstas dinamiškasis 2020 metų modelis „Mazda MX-5“ nepaliks abejingų. Naujajame modelyje dera išskirtinis komfortas ir sportinis siluetas, kurį pabrėžia „Machine Gray“ spalvos dažai. Pasirinkę automobilį su 1,5 l varikliu, taip pat galėsite rinktis 16 colių skersmens kaltinius aliuminio ratlankius „Rays“ (ZE40 RS).

TO NEĮMANOMA NUPASAKOTI, TAI REIKIA PAJUSTI – IŠBANDYKITE 2020 METŲ MODELĮ „MAZDA MX-5“

2019 MX 5 IPM3 Softtop UK RHD C04 Ext Front Png Min

16 colių skersmens kaltiniai aliuminio ratlankiai „Rays“

Koncernas „Mazda“ ir įmonė „Rays“ kartu sukūrė itin lengvus ir patvarius 16X7J dydžio aliumininius ratlankius, skirtus 30-ojo jubiliejinio leidimo „Mazda MX-5“ modeliui. Įspūdį palieka ploni stipinai ir tamsiai pilkos spalvos („Dark Gunmetal Gray“) apdaila. Be to, su kaltiniais ratlankiais sumažėja nelaikoma masė, taigi važiuoti bus dar maloniau.

2019 MX 5 Seat Updeitots

Nerūdijančios slenksčių plokštelės ir atnaujintas salono stilius

Į vairuotoją orientuotame „Mazda MX-5“ modelio salone akį traukia naujosios papildomai užsakomos nerūdijančiojo plieno slenksčių plokštelės. Tai nėra vien dekoratyvus elementas: šios plokštelės apsaugo automobilio slenksčius, kai sėdate į automobilį ar lipate iš jo.

Saugesnis

Įrangos paketas „i-ACTIVSENSE“ su išmaniąja stabdžių sistema „Smart City Brake Support“ ir galiniais jutikliais automobiliui statyti užtikrins saugumą kiekvienoje kelionėje ir leis sutelkti dėmesį į tai, kas išties svarbu– į vairavimo malonumą. Naujajame modelyje įdiegta sistema „Lane Departure Warning“, įspėjanti apie nukrypimą nuo važiuojamosios kelio dalies, nematomos zonos stebėjimo sistema ir įspėjimo apie iš galo artėjančius automobilius sistema leis mėgautis itin smagiu, saugiu vairavimu.

2018 Mazda SKYACTIV GUPG2.5L Front (1) (1)

Geresnės eksploatacinės savybės ir malonesnis vairavimas

Neprilygstama galia po variklio dangčiu! Kaip niekad dinamiškas važiavimas Galingi varikliai pasižymi geresnėmis eksploatacinėmis savybėmis ir atitinka griežtus išmetamų teršalų kiekio reikalavimus, nustatytus standarte „EURO 6d-TEMP“. Modelis „Mazda MX-5“ siūlomas su dviem „Skyactiv“ technologija pagrįstais atnaujinto dizaino varikliais. Galėsite rinktis 132 AG (6,3 l/100 km, 143 g/km) arba 184 AG (6,9 l/100 km, 155 g/km) variklį.

Daugiau komponentų, kurie prikaustys žvilgsnius

Susikurkite savo svajonių MX-5 automobilį

Sukomplektuokite savo 2020 metų modelio „Mazda MX-5“ versiją. Sukurkite visiškai jūsų poreikius ir unikalią jūsų asmenybę atitinkantį „Mazda“ automobilį. Susipažinkite su visomis 2020 metų modelio „Mazda MX-5“ naujovėmis.

Apsipirkimo įrankiai