MAZDA2 PRIVALUMAI

SAUGA IR INOVACIJOS

Kaip ir visus „Mazda“ automobilius, „Mazda2“ yra malonu vairuoti – intuityvus, saugus, lengvas ir malonus. Sujungus išmanų pasyvios saugos dizainą su pažangiomis „i-Activsense“ saugos funkcijomis, jūs ir jūsų keleiviai galite pasitikėti savimi bei automobiliu ir tiesiog mėgautis vairavimu.

Mazda Connect

SUSIJUNGIMO LENGVUMAS

Į vairuotoją orientuotame „Mazda2“ salone kiekvienas elementas yra lengvai pasiekiamas, todėl galite susikoncentruoti į keliu. „Mazda Connect™“ informacijos ir pramogų sistemą galima be vargo valdyti naudojant jutiklinį ekraną ir intuityvų HMI daugialypės terpės valdiklį.

I-ACTIVSENSE – SAUGA VISUOSE SITUACIJOSE

„Mazda2“ aprūpinta pažangiomis saugos funkcijomis, kurios padeda vairuotojui numatyti pavojingas situacijas ir jų išvengti. Taip be rūpesčių galėsite sekti kelią ir mėgautis kelione.

E Skyactiv G Promor

e-SKYACTIV G VARIKLIS

Vairavimo malonumas niekada neturėtų aukoti automobilio našumo. Po 2023 m. „Mazda2“ variklio dangčiu mūsų naujausia „Mazda M Hybrid“ technologija užtikrina didesnį degalų efektyvumą ir išlaiko aukštą našumo lygį. Nuo variklio iki važiuoklės – transporto priemonė sukurta taip, kad užtikrintų neprilygstamą vairavimo patirtį su išskirtiniu valdymo pojūčiu ir švariu degimu.

ATSISIŲSKITE KAINORAŠTĮ IR BROŠIŪRĄ Į SAVO EL. PAŠTĄ

Sužinokite apie „Mazda2“ specifikacijas.

Apsipirkimo įrankiai