Tik planuoti sustojimai.

Patvariausi, patikimiausi automobiliai: Mazda modelių apžvalga

Niekam nėra paslaptis, kad Mazda – labai patikimi automobiliai. Consumer Reports nuolat sudaro patikimiausių automobilių gamintojų sąrašus ir 2022 metais Mazda užėmė 1-ą vietą.
Lietuvoje ir visose kitose šalyse vartotojai nori, kad automobilis būtų ir praktiškas, ir malonus vairuoti, ir patikimas bei ekonomiškas. Tik saujelė gamintojų gali išpildyti šiuos lūkesčius. Mazda – vienas iš jų.

Patvarus automobilis: kuo jis pasižymi?

Tam, kad būtų gaminami patys patikimiausi automobiliai, Mazda inžinieriai ir konsultantai ne tik intensyviai kūrė, bet ir nepaliauja tobulinti Skyactiv® inžinerinių platformų. Tam, kad automobilis būtų geras ir patvarus, jis turi pasižymėti tam tikromis savybėmis.

2018 Mazda3 See Through SKYACTIV X HB RHD AT (1) (1)

Patvari kėbulo konstrukcija

Itin tempimui atsparus plienas, iš kurio gaminama didelė dalis automobilio rėmo, yra konstrukcinis Skyactiv® platformos pagrindas. Specialus plienas yra pakankamai tvirtas, kad atlaikytų išbandymus, tačiau tinkamai sukalibruotas, kad nenukentėtų dinamika ir manevringumas. Visame pasaulyje ant Mazda Skyactiv® platformos pagaminti automobiliai giriami dėl patikimumo ir pritaikomumo tiek manevringumo reikalaujančiuose miesto keliuose, tiek užmiestyje bei greitkelyje.

Skyactiv Gallery Engine 900X900 Min

Preciziški inžineriniai sprendimai

Erdvus, malonus vairuoti ir be galo komfortiškas – tai tik keletas epitetų, kuriais galima apibūdinti Mazda CX-60. Geriausiu 2022m. PHEV pagal Škotijos metų automobilio apdovanojimus pripažintas CX-60 modelis sugebėjo įtikinti vieną išrankiausių ekspertų grupių. Vieną talpiausių bagažinių (570 l atlenkus galines sėdynes) turintis, bene sparčiausiai įsibėgėjantis* (vos 5,8 s laikas nuo 0 iki 100 km/h) ir iki 63 km** vien tik elektros energija įveikti galintis visureigis, atrodo, gali viską ir dar daugiau!

Mazda3 Vectoring600x600

Modernios, pritaikomos technologijos

Patikimiausi automobiliai dabartiniame pasaulyje turi patikimą mechaninę dalį ir modernias, vairuotojo labui dirbančias technologijas. Mazda – ne išimtis, o tikras novatorius šioje srityje. Japonijos inžinieriai galvojo apie vairuotoją ir jo poreikius, elgesį, lūkesčius. Dėl to buvo sukurta ir ištobulinta G-Vectoring Control, sukimo momento vektorinės kontrolės sistema. Taip Mazda automobilis tampa tarsi jūsų judesio tęsiniu ir preciziškai bei tiksliai manevruoja pagal vairuotojo judesius. Šešių greičių mechaninės arba automatinės bei aštuonių bėgių automatinės AT transmisijos leidžia turėti visišką dinamikos kontrolę, bet kokioje situacijoje.

CX 60 Hero I

Neįkainojama reputacija

Mazda reputacija, kaip markė, kuri gamina patvarius ir patikimus automobilius liudija apie Japonijos gamintojo atsidavimą kokybei. Rinkdamiesi Mazda, investuojate į ilgametę inžinerinę patirtį ir tradiciją bei šių vertybių sintezę su moderniausiomis inovacijomis. Tai – patikimiausi automobiliai, kurie tvarkosi su realiais iššūkiais.

Skyactiv Gallery Transmission Wide Min

Patvariausia automatinė pavarų dėžė

Patvariausia automatinė arba mechaninė pavarų dėžė, tai preciziškos inžinerijos, aukštos kokybės medžiagų ir nuodugnių bandymų rezultatas. Tokie gamybos principai užtikrina, kad vairuotojai net nepastebės per akimirksnį įvykstančių automatinės greičių dėžės bėgių perjungimo arba turės visišką situacijos kontrolę su mechanine dėže. Mazda SKYACTIV®-MT – mechaninė, SKYACTIV®-Drive 6 laipsnių ir 8AT – automatinės pavarų dėžės, kurios džiugina sklandžiais perjungimais bei prisitaikymu net prie netikėtai dinamiškų situacijų eisme.

Patvariausias automobilio variklis


Malonu būti už vairo.

Varikliai automobiliuose gali būti labai įvairūs. Didžiąja dalimi, už važiavimo dinamiką ir pojūtį atsakingas būtent variklis. Mazda automobiliuose montuojami Skyactiv vidaus degimo, hibridiniai ir elektriniai bei rotoriniai varikliai. Beveik visuose segmentuose jie išsiskiria patikimumu. Kai įvardinami patikimiausi automobiliai Lietuvoje, Mazda varikliai visada gauna labai aukštus įvertinimus.

Mazda 6 Gallery Exterior 4

KLASĖS ETALONAS

Pagerinkite savo vairavimo patirtį su 2,0 litro Skyactiv-G varikliu Mazda 6 modeliuose. Šis, kone patikimumo etalonu laikomas benzininis vidaus degimo variklis siūlo įspūdingą našumo, efektyvumo ir rafinuotumo derinį. Net 165 AG galia sklandžiai perduodama į priekinius ratus. Bene patvariausias automobilio variklis iš Mazda gamos džiugina ir vos 6,5l kuro sąnaudomis 100 km*. *-Pagal NEDC 2.0 testus

CX 60 900X600

KOMFORTIŠKAS IR EKONOMIŠKAS

Atraskite kerinčią 3,3 litro Skyactiv-D variklio galią MHEV hibridiniame visureigyje Mazda CX-60. Sąrašuose, kur nurodomi patikimiausi SUV automobiliai, tvirtas dyzelinis agregatas su 550 Nm sukimo momentu ir vos 5,3 l/100 km kuro sąnaudomis* sukuria jaudinančias ir smagias vairavimo patirtis. Sukurtas siekiant mažinti kuro suvartojimą bei išmetamųjų teršalų kiekį, Skyactiv-D MHEV iš CX-60 nepraranda našumo. Pajėgus dyzelinis agregatas puikiai tinka komfortiškam visureigiui. *pagal bandymų duomenis

MX 30 R Edition Hero

INOVATYVUS IR UNIKALUS

Vidaus degimo variklis gali vaidinti ir visiškai unikalų vaidmenį. Tik Europos rinkai skirtame miesto visureigyje MX-30 R-EV legendinis Mazda paveldas – rotorinis variklis atlieka unikalų vaidmenį. Jis – generatorius elektriniams, ratus sukantiems varikliams. Šis novatoriškas jėgos agregatas demonstruoja Mazda atsidavimą naujovėms. Skyactiv-R variklis užtikrina sklandų, tolygų galios perdavimą ir labai mažas sąnaudas*. *Pagal WLTP ciklo duomenis R-EV kuro suvartojimas mišriomis sąlygomis yra 1,0l/100 km.

Mazda 2 Gallery Exterior 5

Didžiausias malonumas vairuoti.

Kompaktiškas hečbekas Mazda2 yra idealus pasirinkimas miestui. Tai – patvarus, mažas automobilis, kurio technologijos sukurtos atsižvelgiant į šiuolaikiško miesto gyventojo kasdienybę. Svarbiausias dėmesys skirtas inžinerinei ir komforto įrangai. Dėl to po gaubtu slėpsis patvariausias automobilio variklis, o eksploatacija džiugins ne tik maloniais pojūčiais, bet ir nedidelėmis sąnaudomis. Šį hečbeką galite rinktis ir kaip hibridą.

Su Skyactiv – kiekvienas kilometras gali būti ypatingas.

VISAS DĖMESYS PRAKTIŠKUMUI

Sukurtas vadovaujantis KODO – Soul of Motion dizaino filosofija, nedidelis miesto automobilis alsuoja savitumu ir išlaikytomis emocijomis. Tiek išorėje, tiek viduje nėra bereikalingų elementų, dominuoja ateities vizijos įkvėptas minimalizmas. Tai – tikrai akį traukiantis automobilis, kurį malonu turėti.

Mazda patikimi, patvarūs automobiliai išsimokėtinai

Jeigu jau dabar norite pagerinti savo vairavimo patirtį ir mėgautis tik planuotais sustojimais, pats laikas persėsti už Mazda vairo!
Mes siūlome daugybę galimybių įsigyti savąjį Mazda automobilį.

Apsipirkimo įrankiai