Ką turėtumėte žinoti apie Visureigius?

MODERNŪS SUV MODELIAI: NUO ELEKTRINIO MIESTO GATVIŲ UŽKARIAUTOJO IKI SKIRTO ŠEIMOMS, MĖGSTANČIOMS AKTYVŲ LAISVALAIKĮ

Modernūs didesnio pravažumo (SUV) automobiliai suteikia laisvę rinktis tai, ką norite, ir įsigyti tai, kas jums tinka labiausiai. Jie gali būti labai universalūs ir atitikti įvairius vairuotojų poreikius. Stilingi, miesto sąlygoms pritaikyti elektromobiliai, modeliai su našiais vidaus degimo varikliais ar praktiški keturračiai, patenkinantys visus šeimos poreikius.

200203 Mx 30 Exterior Gallery Overlay 04 1800X851px

KITOKS NE TIK DĖL TO, KAD ELEKTRINIS

Tvarūs ir ekologiški elektriniai automobiliai gali būti jūsų stiliaus išraiška. Tik elektra varomą „Mazda MX-30“ lengva atpažinti iš karto. Drąsios ir išraiškingos išvaizdos SUV primena tradicinius didesnio pravažumo modelius, tačiau keli akcentai suteikia savitumo. Plačios, juodos ratų arkų apsaugos išskiria MX-30 kaip SUV automobilį.

Išskirtinis šio elektromobilio bruožas – priešingomis kryptimis atsidarančios durelės. Tai leido sukurti dinamiškos, kupė automobilį primenančios išvaizdos kėbulą, išlaikyti kompaktiškus elektromobilio matmenis, bet neprarasti praktiškumo.

Per priekines dureles galima lengvai įsėsti į MX-30 vairuotojo vietą arba tapti šio automobilio keleiviu. Pravėrus galines duris, labai patogu atsisėsti ant galinės sėdynės, nes dėl tokios konstrukcijos nėra centrinio erdvę ribojančio statramsčio. Šią savybę įvertins žmonės, auginantys mažus vaikus, nes juos įlaipinti ir išlaipinti ypač patogu bei saugu. Galinės durys neatsidaro, kol nepraveriamos priekinės, todėl mažyliai negali išlipti, kol tėvai neįsitikina, kad tai saugu.

Neatsilikti nuo dinamiško miesto ritmo leidžia daugiau nei 140 AG ir 265 Nm sukimo momentą pasiekiantis elektrinis variklis – jis užtikrina tolygų ir greitą įsibėgėjimą bet kuriuo metu nuspaudus akceleratorių. Daugiau nei 35 kW talpos akumuliatorius viena įkrova leidžia nuvažiuoti iki 200 km, todėl keliauti mieste bus galima be jokių apribojimų. Susipažinti su „Mazda MX-30“ plačiau arba užsiregistruoti bandomajam važiavimui galima:

STILINGAI, BET PATOGIAI IR UŽTIKRINTAI

Neretas atvejis, kai, siekiant pabrėžti vieną savybę, paaukojamos kitos. Pavyzdžiui, jei norima automobiliui suteikti daugiau sportiškumo, dažniausiai nukenčia komfortas, ir atvirkščiai, o jei norisi stilingumo, tenka aukoti praktiškumą. Tačiau tokių dilemų nereikia spręsti, jei kalbama apie „Mazda CX-30“.

CX 30 Exterior 3

Stilingas dizainas

Stilingas ir solidus šio automobilio dizainas nepaliks abejingų, o viską dar labiau išryškina standartinėje komplektacijoje montuojami LED žibintai. Veržlus siluetas ir didesnė prošvaisa puikiai dera tarpusavyje. Vairuodami šį SUV, ne tik sulauksite smalsių aplinkinių žvilgsnių, bet ir patys jausitės apsupti dėmesio.

The All New 2020 Mazda Cx 30 Crossover

Patirkite ypatingų pojūčių vairuodami

Nors didesnio pravažumo automobiliais galima lengviau įveikti įvairias kliūtis, neretai jie linksniuojami dėl prastesnių valdymo savybių ekstremaliose situacijose. Buvo manoma, jog šiuo atžvilgiu pranašesni tokio paties dydžio sedanai ar universalai. Tačiau „Mazda CX-30“ keičia taisykles, nes turi „G-Vectoring Control Plus“ sistemą, padedančią lengviau suvaldyti automobilį esant slidžiai kelio dangai ar atliekant persirikiavimo manevrus važiuojant dideliu greičiu.

AKTYVIAM VISOS ŠEIMOS LAISVALAIKIUI

„Sport Utility Vechicle“ – taip anglų kalboje šifruojamas trumpinys SUV. Šiuo atveju žodis „Sport“ asocijuojasi su aktyviu laisvalaikiu, kuris susijęs su sportine veikla. Kalnų dviračiai? Vandens pramogos? Didesnio pravažumo automobiliai į visus šiuos klausimus leidžia atsakyti–„taip“. Kitaip nei įprasti universalai ar sedanai, vidutinio dydžio SUV dėl aukštesnės prošvaisos bei galimybės turėti visų varančiųjų ratų pavarą leidžia praplėsti savo kelionių geografiją į nuošalesnius gamtos kampelius.

Camovi

i-ACTIV

„Mazda CX-5“ yra tobulas pasirinkimas tiems, kas nori universalaus automobilio, leidžiančio patogiai vežti šeimos narius į darbą ar mokymo įstaigą, o laisvalaikiu ištrūkti iš miesto ir užsiimti savo pomėgiais. Tai užtikrina naujoviška „i-ACTIV“ visų varančiųjų ratų sistema, kuri variklio galią paskirsto atsižvelgdama į realias eismo sąlygas. Sistema duomenis surenka iš 27 įvairių daviklių, kurie stebi ne tik ratų pasukimo kampą ar stabdymo jėgą, bet ir oro temperatūrą ar net valytuvų veikimą. Duomenys iš daviklių padeda „i-ACTIV“ pasiruošti kintančioms sąlygoms ir į jas nedelsiant reaguoti.

2021 CX 5 IPM5 GER(LHD) C30 EXT High+ Min

Galingi, bet ekonomiški varikliai suteikia dar daugiau pasitikėjimo

2,0 l „Skyactiv-G“ variklis pasiekia optimalias 165 AG, kurių pakanka dinamiškoms kelionėms mieste ir įspūdžių kupinoms kelionėms užmiestyje. Galingesnis, 194 AG, 2,5 l darbinio tūrio „Skyactiv-G“ variklis puikiai dera prie dinamiško CX-5 charakterio ir leidžia šiuo automobiliu mėgautis dar labiau. Abu varikliai leidžia tempti iki 2 000 kg sveriančią priekabą, todėl galima išsiruošti į dar ilgesnes keliones su nameliu ant ratų.

Apsipirkimo įrankiai