AUTOMOBILIŲ STRAIPSNIAI

Mx 5 St Exterior Driving Hero 1800X900

Sportiškų kupė rinka kone pradingo

Kiekvienas automobilių entuziastas sutiks: vieni smagiausių vairuoti yra nedideli, lengvi, galiniais ratais varomi rodsteriai arba kupė. Seniau tokių įperkamų sportiškų modelių rinkoje buvo gyvas galas, o dabar pasirinkimas sumenko iki minimumo. Kodėl rinkoje beveik nebeliko įperkamų savaitgalinių automobilių?

MX 5 RF Hero Street People

KOKĮ AUTOMOBILĮ pirkti? Patys patikimiausi automobiliai

Yra daugybė pliusų perkant patikimą automobilį ir įrodyta, kad „Mazda“ yra patikimiausias automobilių ženklas

Mazda Cx 30 Hero Min

Hibridiniai automobiliai

Lengvasis hibridas (mild hybrid) yra labai patogi hibridinė transporto priemonė, nes ji yra lengvai valdoma, pigesnė ir turi daug privalumų.

šeimyninis automobilis

Šeimyninis automobilis

Šeimyninis automobilis su didele bagažine – ne vienos šeimos poreikis. Šeimos automobilis gali būti sportiškas, elegantiškas ir miesto visureigis.

Kaip veikia elektromobilis?

Elektromobiliai

Japoniškas elektromobilis Mazda MX-30 kainuoja nedaug, tačiau yra patogus, praktiškas ir saugus.

Mazda MX 5 Hero

Kodėl automobilis už mažesnę kainą ne visada yra pigesnis?

Renkantis naują automobilį daugeliui vairuotojų svarbiu kriterijumi tampa kaina. Visgi automobilių ekspertai pastebi, kad norint įsigyti patinkantį modelį, tačiau už jį nepermokėti, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į bazinę kainą, bet ir jo komplektaciją.

2019 MX 30 EU LHD C47 Ext Front House Until

Naudotis elektromobiliu – paprasta ir nebrangu

Elektromobiliai daugeliu atžvilgių pranašesni už įprastus automobilius – jie komfortiškesni, neteršia aplinkos, o išlaikymas kainuoja mažiau.

Mazda6 sedanas

Sedanams prognozavo dinozaurų likimą, tačiau stipriausi išliko

„Gandai apie vidutinio dydžio automobilių segmento mirtį buvo gerokai perdėti“, – taip būtų galima perfrazuoti žymiąją Marko Tveno citatą kalbant apie D klasės automobilius , kuriems dar neseniai prognozuota tapti nykstančia rūšimi.

Mazda2 Snowflake White Pearl

Kelias į automobilių patikimumo olimpą grįstas patikrintomis technologijomis

Vieni automobilių gamintojai stengiasi patikimų kūrėjų vardą išsikovoti naujausiomis technologijomis, itin aukštais reikalavimais medžiagoms ar precizišku procesų valdymu, kai kiti siekia naudoti tik išbandytus ir tiksliai veikiančius produktus nuolat juos tobulindami.

CX 5 Interior Clean Min

(Ne)naudingos automobilių technologijos: patogumas ar pavojus eismui?

Įprastus telefonus su mygtukais jau seniai pakeitė jutikliniai, didelių ekranų išmanieji, o dabar vis dažniau šį apibūdinimą galime pritaikyti ir naujiems automobiliams.

Mazda MX 5 Hero Seaside

Automobilio pripažinimas neatsiejamas nuo gero dizaino

Įtakingiausiu ir sėkmingiausiu XX amžiaus automobilių dizaineriu laikomas Giorgetto Giugiaro yra pasakęs, kad „norint sukurti puikų automobilio dizainą, svarbiausia išlaikyti tinkamas proporcijas, o tai visuomet primena matematinį žaidimą.“

Mazda3 hečbekas

„Mazda“ sedanas ir hečbekas: privalumai

Sedanas ar hečbekas? Hečbekas turi daugybę privalumų, bet daug jų turi ir sedanas. Pamatykite, kuo skiriasi „Mazda“ sedanas ir hečbekas.

Kokius privalumus turi elektromobilis

KOKIUS PRIVALUMUS TURI ELEKTRINIS AUTOMOBILIS

Elektromobiliai yra automobilių pramonės evoliucija. Jie turi daugiau privalumų nei degalais varomi automobiliai, švaresni ir smagiau vairuojami.

Mazda3 1

AUTOMOBILIO PRIPAŽINIMAS NEATSIEJAMAS NUO GERO DIZAINO

Specialistai pripažįsta, kad sėkmingai sujungę tiek stiprų pirmąjį įspūdį, tiek efektyviai veikiančias technologijas ir važiavimo kokybę gamintojai turi gerokai daugiau galimybių visapusiškai pavergti vairuotojų širdis.

Camovi

Automobiliai išsimokėtinai, lizingu

Naujas automobilis – daugelio svajonė. Šiais laikais ją įkūnyti gerokai lengviau, nei galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Dėl įvairių finansavimo modelių atsiveria daugiau galimybių įsigyti automobilį iš salono.

Mazda Hero

Automobilių garso įrangos subtilybės: ne tik komfortas, bet ir būsima vertė

Renkantis automobilį įmantrios technologijos, vairuotojo pagalbos sistemos ir multimedijos bei navigacijos galimybės ne vienam vairuotojui tampa svarbiais kriterijais.

Interjers

HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI

Nuo lengvųjų iki iš tinklo įkraunamų hibridų: kas padės mažiau teršti ir taupyti

Mazda Coupe

ITALIŠKAS DIZAINAS IR JAPONIŠKI AUTOMOBILIAI

Mažai kam žinoma meilės istorija, suvedusi du skirtingus pasaulius

Mazda3 Exterior 4

EKONOMIŠKAS AUTOMOBILIS – MODERNUS, STILINGAS IR DINAMIŠKAS

Kasdien vairuojant ekonomišką naują automobilį rečiau reikės užsukti į degalinę, o ilgalaikėje perspektyvoje – tai geriausias būdas sutaupyti.

Mx 5 Rf Hero City Sm

SPORTINIAI AUTOMOBILIAI

„Supaprastink, tuomet suteik lengvumo“, – tokiais žodžiais legendinis automobilių inžinierius, išradėjas ir kūrėjas Colinas Chapmanas nusakė formulę, kaip, jo manymu, reikėtų kurti sportinius automobilius. Norint suprasti visą kontekstą, reikėtų pacituoti ir kitą jo frazę: „Padidėjusi galia padaro tave greitą tiesiosiose, o svorio mažinimas padaro tave greitą visur.“

Rear View

Hečbekai automobiliai

Automobiliai linkę didėti – didžioji dauguma naujai pristatomų modelių būna bent keliais milimetrais ilgesni ar platesni už pirmtakus.

Imagetextgrid Mazda Mx 5 Ipm1 Uk 2017 Cherryredroof Rq

Japoniški automobiliai

Japonišką „Mazdą“ vartotojai visame pasaulyje vertina kaip patikimiausią automobilių gamintoją.

Camoii

MIESTO VISUREGIAI - KOKĮ GERIAUSIA PIRKTI?

Kai dėmesio objektu tampa nauji automobiliai, ne vienas pastebi įdomų paradoksą: nors miesto SUV pirkėjai pageidauja, kad šis būtų kuo saugesnis, daugeliui atrodo, jog automobilis tiesiai iš salono – neįgyvendinama svajonė.

Mazda 2 Front view

LENGVIEJI HIBRIDAI - „MILD HYBRID“

Automobiliai su lengvąja hibridine sistema: daugiau dinamikos ir mažesnės degalų sąnaudos be didelių investicijų

Mazda3 Exterior 2

AUTOMOBILIO GARANTIJA

Naujo automobilio garantija nurodytu laikotarpiu užtikrina eksploataciją be nenumatytų išlaidų, tačiau, norint išvengti siurprizų, reikia žinoti pagrindines sąlygas.

CX 60 CO2 Balance

KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI APIE VISUREIGIUS?

Modernūs didesnio pravažumo (SUV) automobiliai suteikia laisvę rinktis tai, ką norite, ir įsigyti tai, kas jums tinka labiausiai. Stilingi, miesto sąlygoms pritaikyti elektromobiliai, modeliai su našiais vidaus degimo varikliais ar praktiški keturračiai, patenkinantys visus šeimos poreikius.

Driving Performance II

Hibridinio automobilio apmokestinimas

Automobilių ekspertai, kasmet išbandantys dešimtis skirtingų transporto priemonių, pabrėžia, kad, norint važinėti ekologiškai bei taupiai ir įveikti didelius atstumus, šiandien bene geriausias pasirinkimas yra hibridinis automobilis.

CX 60 Hero I

Hibridinio automobilio krovimas

Iš tinklo įkraunama hibridinė pavara: kas tai ir kuo ji skiriasi nuo kitų? Modernių automobilių vairuotojai nuolat susiduria su gamintojų sugalvotomis santrumpomis, kurioms iššifruoti reikia laiko ir pastangų. Nors daugelis vairuotojų puikiai žino, ką reiškia ABS, ESP ar AEB, spartus technologinis progresas jų žodyną papildė dar trimis santrumpomis – HEV, MHEV ir PHEV.

CX 60 CO2 Balance

Elektromobilio tarša: mitas ar realybė?

Visam pasauliui garsiai kalbant apie transporto keliamą taršą, raginant atsisakyti vidaus degimo variklius turinčių automobilių ir pereiti prie tvaresnių transporto priemonių, kaip antai elektromobilių, skeptikai neretai aiškina, jog teršia ir elektra varomi automobiliai.

Retail CX 60 50 50 (1)

Elektromobilio privalumai, apie kuriuos privaloma pagalvoti

Visam pasauliui garsiai kalbant apie transporto keliamą taršą, raginant atsisakyti vidaus degimo variklius turinčių automobilių ir pereiti prie tvaresnių transporto priemonių, kaip antai elektromobilių, skeptikai neretai aiškina, jog teršia ir elektra varomi automobiliai.

Small Mazda CX 60 Craftedinjapan Sideshot 07 RGB 11648X8736 2022 Eur Engl

Elektromobilio įkrovimo ABC: viskas, ką turite žinoti

Visam pasauliui garsiai kalbant apie transporto keliamą taršą, raginant atsisakyti vidaus degimo variklius turinčių automobilių ir pereiti prie tvaresnių transporto priemonių, kaip antai elektromobilių, skeptikai neretai aiškina, jog teršia ir elektra varomi automobiliai.

CX 60 Teaser

Geriausi hibridiniai automobiliai: techninių duomenų apžvalga

Hibridinis automobilis suderina geriausias elektrinio ir vidaus degimo variklio savybes. Mazda hibridai – ekonomiškas, patikimas ir vairavimo malonumą suteikiantis pasirinkimas važinėjantiems tiek mieste, tiek užmiestyje. Nedidelės kuro sąnaudos, universalumas kelyje, komfortas salone, praktiškumas kiekviename žingsnyje – tai tik keletas privalumų, kuriuos jums siūlo geriausi Mazda hibridiniai automobiliai.

Cx 60 Launching Hero

ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS (PHEV)

Laikas inovacijas paleisti į kelią. Mazda automobilių gamoje ateitis į duris beldžiasi jau dabar. Taupūs, mažataršiai ir malonūs tiek vairuotojams, tiek keleiviams. Būtent taip geriausiai apibūdinami Plug-in Hybrid tipo hibridiniai Mazda automobiliai (PHEV). Sukurti derinant ilgametes japoniškos inžinerijos tradicijas ir moderniausias šiuolaikiškas technologijas, Mazda PHEV automobiliai ryšis iš naujo nubraižyti jūsų vairavimo pojūčių žemėlapį.

Kokius privalumus turi elektromobilis

GERIAUSI MAZDA ELEKTROMOBILIAI

Kas sakė, kad ateities technologijos nepritaikomos kasdieniam praktiškumui? Patirti vairavimo malonumą ir kartu saugoti mūsų visų planetą pasidarė paprasta, nes Mazda elektromobiliuose dera novatoriškas dizainas, jaudinantis vairavimo malonumas ir nulinės emisijos. Bene populiariausi elektromobiliai Mazda MX-30 įkūnija aktualiausias inžinerines inovacijas ir dešimtmečių gamybos tradicijas. Drauge tai sukuria darnią harmoniją, tad kiekvienas įveikiamas kilometras gali maloniai nustebinti. Pats laikas visiems pažinti MX-30 elektromobilio galimybes.

2019 MX 30 EU LHD C51 Ext RQ Charging Until Oct 22Th 2024 Revised20191018 Png Min

PATVARIAUSI, PATIKIMIAUSI AUTOMOBILIAI: MAZDA MODELIŲ APŽVALGA

Niekam nėra paslaptis, kad Mazda – labai patikimi automobiliai. Consumer Reports nuolat sudaro patikimiausių automobilių gamintojų sąrašus ir 2022 metais Mazda užėmė 1-ą vietą. Lietuvoje ir visose kitose šalyse vartotojai nori, kad automobilis būtų ir praktiškas, ir malonus vairuoti, ir patikimas bei ekonomiškas. Tik saujelė gamintojų gali išpildyti šiuos lūkesčius. Mazda – vienas iš jų.

CX 60 Autumn Edition 1400X800

HIBRIDINIO AUTOMOBILIO VEIKIMO PRINCIPAI

Tiek elektrinis, tiek vidaus degimo variklis turi savo privalumų. Sujungus šias technologijas į vieną, galima gauti ne tik itin dinamišką, tačiau ir maloniai vairuojamą, ekonomišką ir praktišką automobilį. Būtent tai pasiekė Mazda inžinieriai, kurie savo gamoje pristato: PHEV, MHEV ir net ypatingą R-EV tipo hibridinį automobilį.