MAZDA NAUJIENOS

Mazda CX-80 paketas

„Mazda“ pristatė naująjį flagmaną CX-80

Bendrovė „Mazda“ pristatė visiškai naują savo flagmaną CX-80. Erdvus automobilis sukonstruotas taip, kad juo būtų lengva manevruoti kasdienėse eismo situacijose, o trys sėdynių eilės leidžia dar universaliau atliepti didelių šeimų poreikius.

CX 60 PHEV 900X600

Ar universalas yra universaliausias automobilio kėbulo tipas?

Aptariamas vairuotojų lūkesčių universalumui automobiliuose pokytis: nuo tradicinių universalų iki populiarėjančių SUV modelių. Ar šis perėjimas lėmė tik mados tendencijas, ar SUV siūlo daugiau privalumų?

1000X750 CX 60

Ką apie automobilius sako jų garantijos trukmė?

Vienas didžiausių naujų automobilių privalumų – ramybė dėl eksploatacijos, nes bet kokie nesklandumai bus sutvarkyti pagal garantiją.

900X600 MX 30 R EV

„Mazda“ pristatė Europos rinkai unikalų MX-30 įkraunamąjį hibridą

„MX-30 e-Skyactiv R-EV“ yra įkraunamasis hibridas, išlaikantis svarbiausius originalaus modelio privalumus ir tuo pat metu išplečiantis galimybes naudotis elektromobilio pranašumais.

LT Car Of Year 50 50

„LIETUVOS METŲ AUTOMOBILIO 2023“ KONKURSE – ATRADIMAI ŠEIMOMS

Ne veltui sakoma, kad sėkmės formulė suveikia tik vieną kartą. Būtent todėl ambicingiausi projektai išsiskiria drąsiais ir originaliais sprendimais. Taip pat ir naujas automobilis visuomet yra patrauklesnis, jei iš esmės skiriasi nuo jau matytų modelių.

Mazda CX 60 900X600

„Mazda CX-60“ – aukščiausias saugumo organizacijos „Euro NCAP“ įvertinimas

Per prestižinės nepriklausomos saugumo organizacijos „Euro NCAP“ bandymus naujasis „Mazda CX-60“ visureigis gavo maksimalų įvertinimą – penkias iš penkių galimų žvaigždučių

2021 CX 60 4

LIETUVOJE DEBIUTAVO VISIŠKAI NAUJAS „MAZDA CX-60“: PIRMASIS BENDROVĖS IŠ TINKLO ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS

Naujasis SUV modelis į gatves išrieda su pirmąja Japonijos gamintojos Europoje pristatyta iš tinklo įkraunama hibridine jėgos sistema.

Front View

„Mazda“ gama elektrifikuojama – atvyksta nauja hibridinė versija „Mazda2 Hybrid“

„Mazda2“ gamą papildė naujoji versija su įsikraunančiąja hibridine jėgaine. Tai yra pirmasis Europoje parduodamas įmonės hibridinis modelis.

2021 CX 5 IPM5 GER(LHD) C24 EXT High+ Min

„Mazda“ pristatė atnaujintą CX-5 visureigį

Per trumpą laiką vienu geidžiamiausių vidutinio dydžio miesto visureigių tapęs „Mazda CX-5“ modelis 2022-uosius pasitiko atsinaujinęs.

CX 60 Takumi

„Mazda“ Europoje pristatė pirmąjį savo iš tinklo įkraunamą hibridą

„Mazda“ Europos miesto visureigių rinkai pristato naująjį CX-60 modelį – pirmąjį bendrovės automobilį, turintį iš tinklo įkraunamo hibridinio modelio technologiją.

Retail Mazda Days

MAZDA DIENOS - IŠSKIRTINIAI PASIŪLYMAI IR NUOLAIDOS IKI 4300 €

Laikas išsirinkti savąją MAZDA. Pasiūlymas galioja MAZDA salone iki 03.19 d.

Mazda2 1800X900 1 Min

„Mazda“ pristatė savo pirmąjį įsikraunantį hibridinį modelį

„Mazda2 Hybrid“ įsikraunanti hibridinė versija – naujausias ilgalaikio „Mazda“ ir „Toyota“ koncernų bendradarbiavimo produktas.

2021 CX 5 IPM5 GER(LHD) C30 EXT High+ Min

„Mazda CX-5“ pelnė aukščiausią saugumo įvertinimą per šoninio smūgio bandymus

2021-ųjų „Mazda CX-5“ tapo vieninteliu modeliu, per JAV greitkelių eismo saugumo draudimo instituto (IIHS) atliktus naujuosius saugumo bandymus pelniusiu aukščiausią „Gerai“ įvertinimą.

Nauji Mazda Namai

Nuo spalio 1 d. Vilniaus „Mazda“ atstovybės naujas adresas - Laivės pr. 137

Mieli Klientai, norime Jus informuoti, kad nuo spalio 1 d. „Mazda“ naujų automobilių saloną bei servisą rasite adresu: Laisvės pr. 137, Vilnius. Pranešame, kad spalio 1-2 dienomis „Mazda“ salonas bei servisas nedirbs. Prašome kreiptis į mus ir užsukti nuo spalio 4 d.

News Delfi Winner

„Mazda MX-30“ atiteko laimingajam „Delfi Plius“ skaitytojui

Rugsėjo 3 d. paaiškėjo „Delfi Plius“ vasaros žaidimo pagrindinio prizo laimėtojas. Elektromobilis „Mazda MX-30“ burtų keliu atiteko Rintautui Kupriui. Du mėnesius trukusi akcija „Prenumeruok ir važiuok“ kvietė skaitytojus įsigyti metinę prenumeratą už specialią kainą, negana to, kiekvieną savaitę buvo renkami „Delfi Plius“ prenumeratos visam gyvenimui laimėtojai, taip pat – ir pretendentai į elektromobilį.

DSCF0123

„Mazda CX-5“ krosoveris pasižymėjo 100 000 kilometrų ištvermės teste

Geriausiai parduodami perkamiausio kompaktiško visureigio įvertinimai: „Mazda CX-5“ lengvai ir puikiai išlaikė 100 000 kilometrų ilgio ištvermės testą, kurį atliko žurnalas „AUTO BILD“.

Cx3 Hero 1920X887

Atnaujintas „Mazda CX-3“ bestseleris sulaukė išskirtinio britų įvertinimo

Prieš penkerius metus pristatytas „Mazda CX-3“ visuomenės buvo pripažintas dėl unikalaus dizaino bei puikių vairavimo savybių, o per šį laikotarpį sugebėjo tapti ir antru geriausiai parduodamu „Mazda“ automobiliu. Gamintojas atnaujino vieną populiariausių savo modelių ir pristato dar geresnes jo vairavimo savybes bei efektyvesnius variklius.

Nomedos Marčėnaitės Treniruotė Prieš „Press Ralį“ 5 Min

NOMEDA MARČĖNAITĖ TURI PATARIMĄ GALINGŲ AUTOMOBILIŲ NESUVALDANTIEMS JAUNUOLIAMS

Menininkė, televizijos laidų vedėja Nomeda Marčėnaitė žavi neslūgstančia energija ir gera nuotaika, kuri per jos šypseną ir juoką tampa užkrečiama. Ji taip pat gali nustebinanti ne tik įspūdingais keramikos darbais, bet ir vairavimo įgūdžiais. Gegužės 28–29 d. vyksiančio „Press ralio“ dalyviai turėtų neapsigauti – žinomos moters ir jos vairuojamo „Mazda 3“ elegancija slepia neatskleistą potencialą.

200104 Mx 30 Gallery Cropped Images02 900X450px

ELEKTRINĖ MAZDA MX-30 SU KOMPENSACIJA – TIK NUO 24 990 EUR!

Nuo gegužės 17 d., galima teikti prašymus kompensacijoms gauti įsigijus gryną elektromobilį. Visos paraiškos priimamos tik elektroniniu būdu per Aplinkos projektų valdymo informacinę sistemą (APVIS).

MX 30 Euro NCAP Block Min

Modeliui „Mazda MX-30“ suteiktas aukščiausias penkių žvaigždučių „Euro NCAP“ įvertinimas

„Euro NCAP“ ekspertai, remdamiesi naujausių bandymų rezultatais, vien tik elektra varomam modeliui „Mazda MX-30“ suteikė aukščiausią – penkių žvaigždučių – įvertinimą, skyrę jam 91 % suaugusiųjų keleivių saugumo ir 87 % vaikų saugumo kategorijose.

Auto skelbimai. Pasiulymas. Pigus automobiliai

„MAZDA3“ PASKELBTA 2020 METŲ PASAULIO AUTOMOBILIŲ DIZAINU

Šiemet vainikuodama įmonės šimtmečio minėjimą, „Mazda3“ laimėjo „2020 m. Pasaulio automobilių dizaino apdovanojimą“ - vieną iš specialiųjų „World Car Awards“ (WCA) nominacijų. „Mazda3“ yra antroji „Mazda“, kuri gavo Pasaulio metų automobilių dizaino apdovanojimą po 2016 metų „Mazda MX-5“.

MAZDA MX 30 5

Elektromobilis MX-30 jau atvyko į Lietuvą

Pirmoje šių metų pusėje „Mazda“ atvertė naują puslapį savo istorijoje ir pristatė pirmąjį elektromobilį – MX-30, o šiandien jį jau galima išbandyti Lietuvoje. Jis išsiskiria ne tik savo varikliu, bet ir dizaino elementais bei netgi pavadinimu – MX raidėmis žymimi itin svarbūs „Mazda“ koncepciniai bei sportiniai modeliai. Ir tik išskirtiniai serijinės gamybos automobiliai sulaukia MX raidžių – tokie, kaip geriausiai pasaulyje parduodamas kabrioletas MX-5. Arba pirmasis komfortiškam važiavimui mieste skirtas elektromobilis.

Mazda CX 30 LT News 1

Visiškai naujas kompaktiškas miesto visureigis „Mazda CX-30“

Pirmoje šių metų pusėje „Mazda“ atvertė naują puslapį savo istorijoje ir pristatė pirmąjį elektromobilį – MX-30, o šiandien jį jau galima išbandyti Lietuvoje. Jis išsiskiria ne tik savo varikliu, bet ir dizaino elementais bei netgi pavadinimu – MX raidėmis žymimi itin svarbūs „Mazda“ koncepciniai bei sportiniai modeliai. Ir tik išskirtiniai serijinės gamybos automobiliai sulaukia MX raidžių – tokie, kaip geriausiai pasaulyje parduodamas kabrioletas MX-5. Arba pirmasis komfortiškam važiavimui mieste skirtas elektromobilis.

Heritage Image Production R360

Koncernas „Mazda“ švenčia dizaino ir inžinerijos inovacijų šimtmetį

2020 m. sausio 30 d. automobilių gamintojas „Mazda“ švenčia savo 100-ąjį jubiliejų, kurio iškilminga ceremonija įvyko Hirošimoje esančioje pagrindinėje įmonės buveinėje. Be to, visus ateinančius metus koncernas džiugins savo gerbėjus įvairiais renginiais, skirtais prisiminti šio prekės ženklo praeitį ir žvilgtelėti į jo ateitį. Koncernas „Mazda“ Europoje veikia jau daugiau kaip pusę amžiaus, taigi iškilmes pratęs 2020 m. kovą vyksiančioje Ženevos automobilių parodoje.

200203 768 384 Timeline Usp Mobile 03 Warranty

ELEKTROMOBILĮ LAIMĖJĘS VILNIETIS NETVERIA DŽIAUGSMU: EKOLOGIŠKESNIS KELIAVIMO BŪDAS – SENA MANO SVAJONĖ

Vilnietis Rintautas Kupris tapo tuo laiminguoju, kuris, skaitydamas „Delfi plius“, laimėjo dar dažais kvepiantį naujausią elektromobilį „Mazda MX-30“.

šeimyninis automobilis

Pergales automobilių rinkimuose lemia dėmesys detalėms ir pirmas įspūdis

Du automobiliai „Pasaulio metų automobilio“ apdovanojimų finale, kuriame varžėsi vos trys kandidatai; „Pasaulio metų dizaino“ nominacija; įvairūs titulai žiniasklaidos apklausose nuo Europos iki JAV ar Japonijos; ir jau tradicija tapusios pergalės prestižiniuose industrinio dizaino rinkimuose „Red Dot: Product Design“.

J30A SUV Line Up Pressrelease 16X9

Mazda atskleidė pirmojo Europos rinkai skirto įkraunamo hibridinio SUV pavadinimą

Naujasis Mazda CX-60 – pirmasis Europos rinkai skirtas gamintojo įkraunamas hibridas, kuriame bus montuojamas elektros motoras ir didesnį nuvažiuojamą atstumą bei aukšto lygio komfortą užtikrinantis 4 cilindrų benzininis variklis.