DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE ELEKTROMOBILIUS

"Kelyje matome vis daugiau elektrinių automobilių, o visiškai elektriniai automobiliai yra naujausias šios jaudinančios mobilumo revoliucijos etapas. Vis daugiau žmonių pastebi elektrinių automobilių (EA) privalumus, net jei patys nėra jų turėję ar vairavę. Toliau pateikiame keletą dažniausiai užduodamų klausimų ir atsakymus į juos. "

  • Pirmuosius užsakymus ketiname priimti jau 2020 m. pavasarį. Prašome užsiregistruoti, jei norite gauti daugiau informacijos apie galimybę užsisakyti pirmąjį automobilių gamintojo „Mazda“ elektrinį automobilį iš anksto, t. y. prieš jam pasiekiant automobilių salonus 2020 m. rudenį.

  • "Prašome užsiregistruoti, jei norite gauti daugiau informacijos apie galimybę apžiūrėti naująjį „Mazda MX-30“ automobilį, prieš pristatant jį prekybai 2020 m. rudenį."

  • "Naujasis „Mazda“ automobilis vietinius salonus pasieks 2020 m. rudenį. Rekomenduojame užsiregistruoti ir gausite naujausią informaciją apie automobilio pateikimą prekybai."

  • Remiantis bandymų, atliktų pagal naująją pasaulio mastu suderintą lengvųjų automobilių bandymų metodiką (WLTP), rezultatais, tikimasi, kad su šiuo automobiliu nuvažiuosite apie 200 km* (galutiniai duomenys bus patvirtinti prieš išleidžiant naująjį automobilį į rinką).

  • "Taip. Nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo oro sąlygų, važiavimo greičio ir automobilyje esančios elektrinės įrangos, pavyzdžiui, oro kondicionavimo sistemos ar šildomų sėdynių, naudojimo ypatumų."

  • "Taip, naujajame „Mazda MX-30“ automobilyje įtaisytai baterijai taikoma aštuonerių metų arba 160 000 kilometrų (priklausomai nuo to, kuri data bus ankstesnė) garantija. Netikėtai atsiradus gedimui, garantija apima visas baterijos remonto ir (arba) keitimo išlaidas. "

  • "Įkrauti automobilį itin paprasta: procedūra nesiskiria nuo bet kurio kito elektrinio automobilio įkrovimo procedūros. Tiesiog prijunkite automobilį prie namuose įtaisyto sieninio įkroviklio ar bet kurios viešosios įkrovimo stotelės. Mes rekomenduojame naudoti sieninį įkroviklį, nes su juo patogiai įkrausite bateriją neišvykdami iš namų. Automobilį taip pat galite prijungti prie buitinio kištukinio lizdo, tačiau šiuo būdu krauti bateriją trunka ilgiausiai ir jis nerekomenduojamas reguliariam baterijos įkrovimui."

  • "Šį automobilį įkrausite bet kurioje viešojoje įkrovimo stotelėje, kurioje įrengtas kombinuotosios įkrovimo sistemos (CCS) ar 2 tipo kištukinis lizdas. Automobilį taip pat galite įkrauti namuose, naudodami sieninį įkroviklį ar buitinį kištukinį lizdą."

  • "Įkrovimo trukmė priklauso nuo pasirinkto būdo. Kelyje įkrovimas gali užtrukti vos 40 minučių, jei naudositės 50 kW greito įkrovimo stotele. Pasirinkus mažesnio galingumo (pvz., 22 kW) stotelę, įkrovimas gali užtrukti apie 4,5 valandos*. Prijungus automobilį prie buitinio kištukinio lizdo, įkrovimas gali trukti apie 14,3 valandos*, taigi turėsite pakankamai laiko įkrauti automobilio bateriją ir pailsėti patys."

Apsipirkimo įrankiai