Elektromobilį laimėjęs vilnietis netveria džiaugsmu: ekologiškesnis keliavimo būdas – sena mano svajonė

Vilnietis Rintautas Kupris tapo tuo laiminguoju, kuris, skaitydamas „Delfi plius“, laimėjo dar dažais kvepiantį naujausią elektromobilį „Mazda MX-30“. Didžiausia nepriklausomų autorių platforma jau turi beveik 14 tūkstančių skaitytojų. Paskelbus konkursą, konkurencija į laimėjimą, kas visą gyvenimą nebemokės už prenumeratą, o kas važinės naujausiu „Mazda MX-30“, buvo išties nemaža.

Jaunas vyras neslepia, kad sužinojęs apie laimėjimą sunkiai galėjo užmigti ir labai laukė, kada pagaliau sės prie naujutėlaičio automobilio vairo.

„Labai sunku buvo laukti tas dienas, darbas sunkiai sekėsi – nuolat galvojau. Vieną kartą net sapnavau, kad užsiregistravęs važinėju, labai laukiau šio momento“, – atvirauja Rintautas.

Vyras sako bandęs apskaičiuoti, kokia tikimybė laimėti automobilį, tačiau labai didelių vilčių neturėjo, o, kai sulaukė skambučio, buvo sunku patikėti, kad tas laimingasis – tai jis. „Kai išgirdau, negalėjau patikėti. Atsimenu, balsas dreba, atsistojau – kojos dreba. Nusipirkau prenumeratos abonementą ne dėl to, kad dalyvaučiau žaidime, todėl negalvojau, kad galiu laimėti. Net su sužadėtine kalbėjome – kaip gaila, kad ne visi gauna viso gyvenimo „Delfi plius“ prenumeratą ir, nors automobilio nelaimėsiu, tai bent galėčiau visada skaityti „Delfi plius“. Ir kai pamačiau savo vardą tiesioginiame eteryje, paskambinau draugei“, – elektromobilio laimėtojas pasakoja, kaip reagavo sužinojęs apie laimėjimą.

R. Kupris pasakoja, kad ne iš karto pavyko pasikalbėti su mylimąja, mat dirbdama ji negalėjo atsiliepti. Mergina, pamačiusi pirmą skambutį, pamanė, jog sužadėtinis norėjo tiesiog patvirtinti savo spėjimą, kad nugalėtoju netapo. Jos nuomonė pakito, kai išvydo šešis praleistus skambučius.

„Sulaukiau daug sveikinimų. Vienas linksmiausių buvo draugės, ji paklausė: „Gal galėtum išrinkti loterijos bilietą?“ Apie elektromobilį visada svajojau, nes keičiasi visas gyvenimas ir norisi prisidėti prie švaresnės aplinkos, tad automobilis labai nudžiugino“, – dalijasi „Delfi plius“ loterijos nugalėtoju tapęs prenumeratorius.

2020 m. pristatytas pirmasis „Mazda“ elektromobilis „MX-30“ išsiskiria ne tik savo varikliu, bet ir dizaino elementais bei netgi pavadinimu – MX raidėmis žymimi itin svarbūs „Mazda“ koncepciniai bei sportiniai modeliai.