SUNKIAUSI IŠŠŪKIAIPADARO MUS TUO – KAS ESAME. KARTU MES TAI ĮVEIKSIME.


„Mazda” komanda išlieka pasiekiama!
Laikantis vyriausybės nurodymų reaguojame į naujienas COVID 19 pandemijos metu ir po jos. Šiuo laikotarpiu, siekdami užtikrinti Jūsų ir mūsų saugumą, kviečiame susisiekti su mumis telefonu, el. paštu arba per „Whatsapp“ ar „Viber“ programėles, kurias naudodami galite mums skambinti net vaizdo skambučiu. Nedvejodami kreipkitės bet kokiu klausimu!
Neatidėliotinais atvejais lankantis salone ar servise prašysime vizitą suderinti iš anksto ir jį planuoti ne ilgesnį, nei 15 min.
Jei norite naudoti „Whatsapp“ arba „Viber“ programėles, parsisiųskite jas iš „Google Play“ arba „App Store“ internetinių parduotuvių.

Video Presentation Interior

VAIZDO SKAMBUČIAI

• Automobilio demonstracija ir konsultacijos taip pat gali vykti vaizdo skambučiais. Vaizdo skambučiu puikiai palaikomas asmeninis kontaktas ir gerai išryškinamos automobilio savybės. • Naujų automobilių salonas dirba ir teikia konsultacijas telefonu bei el. paštu. Taip pat siunčiame klientams pasiūlymus elektroniniu paštu. • Lizingo ir draudimo klausimais taip pat dirbame nuotoliniu būdu. Galime sudaryti sutartis nuotoliniu būdu ir pasirašyti naudojantis elektroniniu parašu.

Test Drive

VIRTUALUS AUTOMOBILIŲ PARDAVIMO SALONAS - PATIKRINKITE KĄ TURIME JUMS PASIŪLYTI

Susipažinkite su mūsų geriausiais visų laikų automobilių pasiūlymais, kurie gali būti Jums pristatyti nedelsiant.

Video Presentation Exterior

BEKONTAKTIS AUTOMOBILIO PRISTATYMAS

Mūsų atstovybės siūlo automobilių pristatymo galimybes tiek atstovybėse, tiek namuose, be tikro kontakto. Atsižvelgdami į susiklosčiusią situaciją, tęsiame darbus naujomis sąlygomis: • Pasirašyti sutartį ir draudimą galite naudodami elektroninį parašą; • Gauti ir atiduoti automobilio raktelius galite bekontakčiu būdu; • Įsigyti naują „Mazda“ automobilį galite nepatirdami jokio kontakto – priėmimo aktas gali būti pasirašytas nedalyvaujant pardavimų komandai.

Mazda Hero

SUSISIEKITE SU MUMIS

Turite klausimų apie specialius pasiūlymus? Domina serviso paslaugos? O gal įdomu, kaip šiuo metu yra geriausia mus pasiekti? Susisiekite ir mes atsakysime į visus Jūsų klausimus.

Test Drive 2

ATRASKITE MŪSŲ PUSLAPIO GALIMYBES

Susipažinkite su mūsų modeliais ir automobilių konfiguratoriais, kad ir kur nebūtumėte

Mazda Cleaning

Serviso paslaugos

Jūsų „Mazda“ automobiliui reikalinga techninė priežiūra? Mes pasirūpinsime ne tik juo, bet ir Jumis! Puikiai suprantame, kad šiuo metu visi privalome būti itin atsargūs, todėl pasirūpinome, kad palikę automobilį mums, raktelius atiduoti ir atgauti galėtumėte bekontakčiu būdu. Taip pat, prieš grąžindami jums automobilį, atidžiai dezinfekuosime visus kontaktinius paviršius. O svarbiausia, prireikus aptarti techninės priežiūros eigą, mes susisieksime su jumis vaizdo skambučiu!