Ateitis jau čia.

Geriausi Mazda elektromobiliai

MX 30 900X750

Nulis emisijų, begalės galimybių – Mazda MX-30

Kas sakė, kad ateities technologijos nepritaikomos kasdieniam praktiškumui? Patirti vairavimo malonumą ir kartu saugoti mūsų visų planetą pasidarė paprasta, nes Mazda elektromobiliuose dera novatoriškas dizainas, jaudinantis vairavimo malonumas ir nulinės emisijos. Bene populiariausi elektromobiliai Mazda MX-30 įkūnija aktualiausias inžinerines inovacijas ir dešimtmečių gamybos tradicijas. Drauge tai sukuria darnią harmoniją, tad kiekvienas įveikiamas kilometras gali maloniai nustebinti. Pats laikas visiems pažinti MX-30 elektromobilio galimybes.

ELEKTROMOBILIS KASDIENAI

Mazda inžinieriai atsižvelgė į dažniausiai miesto ir urbanizuotų vietovių gyventojams kylančius iššūkius. Remdamiesi duomenimis ir siekdami kuo mažesnio poveikio aplinkai, Mazda inžinieriai pasiekė optimalų rezultatą. Dizaino, praktiškumo ir technologine prasmėmis Mazda MX-30 išsiskiria kaip etalonas, tad klausiantiems, „Koks geriausias automobilis varomas tik elektra?“ nedvejodami atsakome:

„Tai, ko gero, yra Mazda MX-30”.

Populiariausi elektromobiliai tarp Mazda modelių

Patirkite, ką reiškia darnus šiuolaikiškas judrumas, vairuodami populiariausią Mazda elektromobilį – MX-30. Džiaukitės sklandžia dinamika, tyliu riedėjimu ir akimirksniu pajuntamu maksimaliu sukimo momentu. 

Visa tai yra įvilkta į stilingo, praktiško miesto automobilio kėbulą. Tai – bene geriausias elektromobilis už prieinamą kainą, kurį galite rasti. Vertinant bendrai, EV transporto priemonės reikalauja mažesnių priežiūros ir eksploatavimo išlaidų, todėl galite investuoti į keliones ir save, tuo pačiu ir palikdami mažesnį taršos pėdsaką. Su kiekvienu kilometru be išmetamųjų teršalų tampate gerųjų permainų pionieriais, tiesiančiais kelią į švaresnį ir šviesesnį rytojų. Pažinkite harmoniją tarp elektrifikuotos dinamikos, milžiniško efektyvumo ir tvarumo viename Mazda kėbule.

NAŠUS IR EKONOMIŠKAS

Maksimali dinamika vos paspaudus akceleratorių. Nulinės CO2 emisijos kiekviename kilometre. Vidutinė 100 km kaina – vos apie 2,2 Eur. Galimybė nemokamai parkuoti daugumoje vietų. Iš kurio kampo bepažiūrėsi, tai gali būti bene geriausias elektromobilis šeimai ar vienam vairuotojui.


STILINGAS IR SAVITAS

Net 5 sėdimas vietas turintis, 4395 mm ilgio miesto visureigis MX-30 iš priekio, profilio galo ir kampų atrodo kaip grynakraujis Mazda modelių gamos atstovas. Tai – praktiškas, erdvus, ne mažas, bet tuo pačiu ir kompaktiškas elektromobilis. Japonijoje pagamintas miesto elektromobilis turi beveik idealų 50:50 masės paskirstymą, gali išsiskirti skirtingomis kėbulo tonų spalvomis ir interjere džiugina gausia komforto įranga bei kokybiškomis apdailos medžiagomis.


TAUPUS IR PRAKTIŠKAS

Automobilis gali būti patogiai įkraunamas tiek trifaziu, tiek vienfaziu įkrovikliu. Užlenkus galines sėdynes turėsite net 1171 l tūrio erdvę daiktams susidėti, o 8 metų arba 160 000 km garantija baterijai užtikrina, kad savo Mazda MX-30 galėsite eksploatuoti kasdien ir visiškai taip, kaip reikia jums.

 

Atsakymai apie klausimus dėl rytojaus – jau šiandien.

 

Kuo skiriasi hibridas ir elektromobilis?

Galime išskirti dvi pagrindines taupesnių jėgos agregatų technologijas – elektromobilius ir hibridinius automobilius. Nors abi šios technologijos padeda mažinti anglies ir taršos pėdsaką, tarp jų yra keletas esminių skirtumų.

Hibridiniai automobiliai turi ir naudoja tradicinį vidaus degimo ir elektrinį variklį. Šis sistemų derinys padeda maksimaliai padidinti našumą ir sumažinti degalų sąnaudas. Tai reiškia, kad automobilis nėra visiškai elektrinis ir vis dar naudoja benziną arba dyzeliną. Nors hibridiniai automobiliai yra daug efektyvesni, lyginant su tradiciniais automobiliais, degimo procesas vis tiek vyksta ir jie išmeta tam tikrą CO2 kiekį. Be to, elektrinis variklis hibriduose vaidina tik pagalbinį vaidmenį. Jo pajėgumai yra labiau riboti.

Kita vertus, Mazda elektromobiliai naudoja tik elektros energiją. Juose nėra vidaus degimo variklio, todėl jie į aplinką neišmeta CO2 ar kitų teršalų. Be to, elektrinis variklis beveik neskleidžia triukšmo, nors siūlo momentinę maksimalią akceleraciją. Dėl to elektromobiliai yra puikus pasirinkimas vairuotojams, norintiems sumažinti anglies dioksido pėdsaką, tačiau tuo pačiu besimėgaujantiems dinamišku vairavimu.

 

Mazda MX-30 elektromobilis, kuris visada yra pirmasis pasirinkimas

Pažintis su MX-30 visada sukelia ryškias emocijas. Dėl to jis pasitinka drąsiu šūkiu „Jeigu MX-30 būtų jūsų antrasis automobilis, tai pirmasis liktų garaže.“. Pažangios, prie realių eismo sąlygų ir jūsų komforto poreikių pritaikomos technologijos bei savitas dizainas apibrėžia charakteringo miesto elektromobilio esybę.

Mazda elektromobilių dizainas

Geriausias elektromobilis savo grožį išlaikys žiemą, vasarą ir išsiskirs bet kurioje pasaulio vietoje. Tačiau nuostabu tai, kad Mazda MX-30 nereikia daug pompastiškumo. Savo dizainu jis pakeri dėl nuoširdumo, paprastumo ir novatoriško požiūrio.

Freestyle – unikalaus dizaino durys, drąsios kėbulo linijos ir futuristiškai atrodantys, ikoniški Mazda miesto visureigio žibintai užtikrina, kad MX-30 visada bus atpažįstamas. Kuriant šį automobilį buvo pasitelkta „Kodo“ filosofija ir atsisakoma nereikalingų detalių. Paliekama tik tai, kas turi paskirtį ir kuria harmoningą darną su gamta bei technologijomis.

Praktiška ir reprezentatyvu viename

 

Mazda elektromobiliai verslui

Verslo savininkams arba sprendimų priėmėjams pasirinkti elektromobilius iš Mazda gamos verta ne tik dėl finansinės naudos. Tai rodo ir tvirtą jūsų organizacijos pasiryžimą žengti žingsnį į šviesesnę ateitį. Rinkdamiesi MX-30 ne tik mažinate savo anglies dioksido pėdsaką, bet ir parodote savo įsipareigojimą kurti geresnį pasaulį ateities kartoms. Geriausi elektromobiliai padeda kurti socialiai atsakingo verslo reputaciją. Padedame savo klientams, kad naudą jų verslui suderintume su tuo, kas geriausia planetai. 

Jau šiandien pasirinkite Mazda elektromobilį savo verslui!

 

PASINAUDOKITE TAIKOMA LENGVATA ELEKTROMOBILIAMS

Rekomenduojame verslo poreikiams rinktis miesto visureigį MAZDA MX-30. Tai – bene geriausias elektrinis automobilis, kuris gali suderinti kasdienį praktiškumą, verslo atstovų poreikius kelyje, aukšto lygio komfortą ir maksimalią finansinę naudą. 

Nuo 2023 metų sausio 1 d. įmonėms, įsigijusioms elektromobilį, kurio kaina neviršija 50 000 eurų, taikoma pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvata. Taip pat kartu galima pasinaudoti ir Aplinkos projektų vertinimo agentūros (APVA) įmonėms teikiama 4 000 eurų subsidija. Susidomėjote? Susisiekite su mūsų komanda ir gaukite išsamią informaciją apie verslui taikomas elektrinių automobilių įsigijimo lengvatas.

 • Savo teikiamais pojūčiais ir savybėmis už vairo, geriausi elektromobiliai tikrai skiriasi nuo savo vidaus degimo varikliais varomų pusbrolių ir pusseserių.

  Mazda elektromobiliai sukurti taip, kad užtikrintų sklandžią akceleraciją ir tylų bei patogų važiavimą miesto ir užmiesčio sąlygos. Elektrinių variklių savybės leidžia akimirksniu realizuoti visą sukimo momentą ir didžiulę galią. Su vidaus degimo varikliais tokio momentinio pagreitėjimo pajusti neįmanoma. 

  Taip pat negalima paminėti ir tylumo. Važiuojant elektromobiliu nebus jokių pašalinių garsų. Dėl to kelionėje galima atsipalaiduoti, įsiklausyti per garso sistemą grojantį turinį ar megzti pokalbį su keleiviais. 

  Mazda elektromobilyje sukuriami pojūčiai dar labiau pritaikyti jūsų kasdienai.

 • Savo automobilį galėsite įkrauti bet kurioje viešojo įkrovimo stotelėje, kuri turi CCS tipo arba Type 2 lizdą. Krovimas taip pat įmanomas ir namuose bei kitose vietose, naudojant sieninį įkroviklį (Wallbox tipo) arba buitinį, kištukinį lizdą.
  Atvykę prie įkrovimo stotelės, tiesiog atidarykite įkrovimo lizdo dangtelį ir sujunkite įkrovimo tinklą su lizdu automobilyje. Krauti galite tiek AC, tiek DC tipo stotelėse.

 • Mazda gamintojas suteikia 8 metų arba 160 000 km garantiją visų MX-30 elektrinių visureigių baterijoms.

  Lyginant elektromobilius su benzinu ar dyzeliu varomais automobiliais bei hibridiniais Mazda modeliais, svarbu įvertinti tarnavimo laiką. 

  Nors tikslus jūsų Mazda baterijos tarnavimo laikas gali skirtis, jos suprojektuotos taip, kad tarnautų daugelį metų ir atlaikytų šimtus ar net tūkstančius krovimo ciklų. 

  Tuo tarpu benzinu varomo automobilio variklio tarnavimo laikas priklauso nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, techninės priežiūros, vairavimo įpročių ir naudojamų degalų kokybės. Ten taip pat yra daug daugiau techninės, mechaninės įrangos, kurią reikia prižiūrėti.

 • Remiantis WLTP testavimo ciklo duomenimis, vienu įkrovimu nuvažiuojamas atstumas yra ~200 km. Kadangi tyrimų duomenimis Europoje žmonės vidutiniškai per dieną įveikia apie 48 km, tokio atstumo tikrai pakaks daugumai jūsų poreikių!

  Tačiau yra papildomi faktoriai, kurie daro įtaką nuvažiuojamam atstumui:

  • Vairavimo stilius (inertiškumas, stabdymas, greitis);
  • Oro sąlygos (pernelyg aukšta ar žema lauko temperatūra mažina įveikiamą atstumą);
  • Didelis komforto įrangos naudojimas;

  Mašinos apkrova (keleivių skaičius ir kroviniai, bagažas didina svorį bei mažina atstumą).

 • Jeigu esate verslo klientai – taip!

  Nuo 2023 m. sausio 1 d. įmonės, perkančios elektromobilius, kurių vertė yra iki 50 000 eurų (Mazda MX-30 atitinka šį kriterijų), gali gauti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatą  ir 4 000 eurų subsidiją iš Aplinkos projektų vertinimo agentūros (APVA). 

  Jei susidomėjote, susisiekite su mūsų komanda ir gaukite išsamią informaciją apie įmonėms teikiamas lengvatas perkant elektromobilius.

Apsipirkimo įrankiai